Pravidelné luxování je sice nezbytně nutnou, ale nepříliš oblíbenou činností. Proto je dobré si tuto aktivitu nekomplikovat a pořídit si vysoce kvalitní vysavač, s nímž se stane úklid takřka hračkou. Jaké tedy máte možnosti?

exp1
Foto: expert.cz

Podlahové vysavače aneb klasika v novém hávu

Začněme u podlahových vysavačů. Ačkoli se v této oblasti jedná o klasické výroby, v současné době jsou pochopitelně i ony vybaveny mnoha moderními technologiemi a funkcemi.  Díky podlahovému vysavači tedy dnes můžete luxovat naprosto bez zápachu a při absenci nečistot v ovzduší, ale potěší rovněž výtečný sací výkon, dostatečně dlouhá šňůra a velmi tichý chod. Zkrátka a dobře i podlahové vysavače jsou zárukou dokonalého úklidu.

exp2
Foto: expert.cz

Ruční aku vysavače a tyčové vysavače

Další možnost přestavují ruční aku vysavače, které se hodí všude tam, kam s klasickým vysavačem nedosáhnete. A pak jsou zde ještě tyčové vysavače, jejichž hlavní výhoda spočívá v tom, že si při používání nemusíte ohýbat a jsou tedy vhodné též pro starší lidi. Oba typy jsou navíc vybaveny akumulátorem, takže při luxování nejste omezeni délkou napájecího kabelu, což rozhodně není na škodu.

Robotické vysavače vyluxují naprosto samy

Nejnovějšími produkty v této oblasti jsou tzv. robotické vysavače. Ty zvládnou veškeré vysávání prakticky bez Vaší asistence, přesto jsou velice efektivní a udrží domácnost v naprosté čistotě. Dražší verze se dokonce dokáží samy vrátit na „základnu“, tam se dobijí a následně pokračují v úklidu. O robotických vysavačích lze tedy bez problémů konstatovat, že se jedná o dokonalé pomocníky v domácnosti.

Ať už se nakonec rozhodnete pro jakoukoliv variantu, nabízíme Vám služby internetového obchodu Expert.cz. V něm si totiž můžete pořídit vysoce účinný vysavač levně. Máte zájem?