Snad každý touží po bydlení ve městě s možností vyjít si na vzduch a přitom být vlastně pořád u sebe doma. Takové spojení s venkovním prostředím nám ve standardních bytech může nabídnout balkón nebo lodžie a v luxusních bytech zase budeme počítat s rozlehlou terasou. Předzahrádka může zase skýtat zajímavou výhodu pro jinak nepříliš žádané byty v přízemí. A co nám nabízejí developeři?

Barrandov Hills
Zdroj: crestyl.com, Barrandov Hills

Barrandov Hills s balkóny, terasami i předzahrádkami Projekt Barrandov Hills od developera Crestyl představil letos na podzim 114 nových bytů z poslední etapy výstavby. Přes 50 % bytů už je prodaných i díky jedinečnému výhledu do Prokopského údolí a na pražské panorama. Všechny zdejší byty mají balkón nebo terasu, které spolu s velkoformátovými okny a zvýšeným, 2,75 metrů vysokým stropem dodávají novým bytům na Praze 5 vzdušnou atmosféru.

Projekt DOCK nabízí terasy s dřevěnými podlážkami a krásným výhledem

Projekt DOCK v pražské Libni je jako dělaný pro milovníky luxusu, stylu a hlavně přírody. Citlivě navržené bytové domy z dílny italské architektonické kanceláře Mediapolis v čele s architektem Sergiem Porcellinim jsou obklopeny upraveným parkem, stromovými alejemi a řekou Vltavou. Vše můžete pozorovat z nadstandardně vyvedených balkónů a teras s dřevěnými palubami. Terasy na nejvyšších ustupujících podlažích jsou pak po celém obvodě obklopeny pergolami.

Dock
Zdroj: crestyl.com, DOCK rezidence

V Rezidenci Podbaba můžete mít v jednom bytě předzahrádku i terasu

Rezidence Podbaba nabízí v některých bytech dokonce kombinaci předzahrádky, která je ideální pro drobné zahradničení, a terasy na protilehlé straně domu, kde budete s radostí grilovat s přáteli nebo se v létě opalovat. Předzahrádky jsou z bezpečnostních důvodů orientovány do vnitrobloku a i přízemní okna a dveře jsou chráněny proti zlodějům tvrzeným sklem.

Podbaba
Zdroj: crestyl.com, rezidence Podbaba

Jak vidíte, v nových bytech v Praze je balkón, lodžie, terasa nebo předzahrádka naprostým standardem.