Zima je pěkná neřádnice. Zaleze nejen za nehty, když člověk čeká zachumlán do kabátu na autobus. Zima zaleze i do domu, nemá-li dům pořádný kabát z izolačního materiálu. I bez zimy je vlastní dům někdy jen pro zlost. Nespokojme se s něčím, co není podle našich představ.

bydlení
Zdroj: psgroup.sk

Zatepleme se, nebo bude zle

Zateplení domu je hitem posledních let. Samozřejmě, zateplovalo se vždycky, ale nyní je doba, kdy jde vidět všude lešení za jehož pomoci dostávají domy nový kabát. Zateplení domu je hlavně ekonomickým faktorem. Nejenže zvýší vnitřní tepelný komfort, ale zároveň ušetří nesmírné množství peněz, které bychom jinak museli investovat do topení. Zateplení domu dává báječnou příležitost i k tomu, abychom své bydliště ošatili do jiného hávu. Nová omítka, nová barva. Můžeme popustit uzdu fantazii, jednolitých barev a používání stejných materiálů na omítku je dnes téměř raritou. Díky moderním technologiím a stovkám výrobců stavebních materiálů se nestane, aby byly dva domy identické, nebude-li to záměrné.

bydlení
Zdroj: bazystav.sk

Podívejme se na koupelnu

Hned po kuchyni je nejdůležitější místností domu, na kterou ženy dbají. Samozřejmě, přebudovat celou koupelnu, do toho se člověk nežene s nadšením. Překopat vodu, implantovat toaletu, nové umyvadlo. A jste vanaři nebo sprchaři? Podle chutí tedy vestavět sprchu nebo vanu. Přebudování koupelny, to nemůže být podle mustru. Všechno musí být podle vašich představ. Vy budete koupelnu užívat, vy si tedy musíte poručit kde co bude a proč. Při přebudování koupelny tedy po firmě vyžadujte striktně individuální přístup s notnou dávkou smyslu pro detail.

bydlení
Zdroj: umeniesveta.sk

Žádné předpřipravené projekty

Před rekonstrukcí si koupelnu šikovně vyfotografujte a až bude po všem, objednejte si rámy na obrazy a do novotou vonící koupelny si dejte obraz s fotografií koupelny předchozí. Rámy si vyberte ZDE, nikde jinde jich snad nemají tolik.