Chystáte se na služební cestu a sháníte ubytování? Nebo pouze cestujete a hledáte ubytování v soukromí? V současnosti v ČR existuje široká škála možností ubytování, ze kterých si můžete vybrat.

01_Albertov
Foto: albertov.eu

Ať se jedná o hotely nebo penziony, nabídek je opravdu hodně. Mezi levnější typy ubytování patří například koncept Bed & Breakfast, který nabízí levné ubytování se snídaní. Za vyšší cenu, ale zároveň i komfort můžete bydlet v luxusním hotelu umístěném většinou v nejatraktivnější lokalitě města. Nevýhodou obou těchto možností je neosobní prostor a strohé hotelové vybavení.

Kdo hledá komfortní ubytování a zároveň soukromí domova, může využít současného trendu v ubytování a pronajmout si vybavený apartmán, typu tzv. boarding house. Jedná se o domy, kde mají hosté od majitelů k dispozici jeden či více vybavených pokojů, většinou na delší dobu pobytu.

Byty k pronájmu v Praze

Jeden takový koncept bydlení můžete využít při Vaší cestě do Prahy. Jedná se o pohodlný pronájem bytu v Praze v rezidenčním areálu Albertov Rental Apartments. Pokud se chystáte do Prahy na dovolenou, můžete pohodlně bydlet jako doma. Apartmány Albertov jsou k dispozici v různých rozlohách a jsou zařízeny komfortně a moderně v souladu s posledními designovými trendy. Postele jsou opatřeny kvalitními matracemi s anatomickým provedením. Najdete tu i příjemné podlahové topení a dostatek místa pro uložení věcí. Příjemné je také posezení na balkóně nebo terase s výhledem. K vybavení bytů jsou zahrnuty i spotřebiče jako je myčka, sušička, mikrovlnná trouba, TV/SAT a internet…Součástí některých bytů je i vinotéka nebo sauna.

Apartmány Praha nabízí jak pronájmy krátkodobé, tak dlouhodobé. Krátkodobě se můžete ubytovat již od 2 týdnů. Při pronájmu od 1 měsíce získáte dokonce zvýhodněnou cenu. Byty k dlouhodobému pronájmu jsou poskytovány od 6 měsíců.

Služby v Areálu Albertov

Bydlení „all inclusive“ zahrnuje také profesionální zabezpečení areálu spolu s dvoupatrovými podzemními garážemi o celkové kapacitě více než 300 míst. Veškeré dotazy týkající se užívání Vašeho apartmánu Vám zodpoví recepce, která ochotně zajistí i nadstandardní služby. V areálu také můžete navštívit obchodní centrum, stylovou restauraci, lékárnu a optiku.

Chystáte se tedy do Prahy a chcete pohodlně bydlet v zařízených apartmánech, neváhejte vyzkoušet pronájem bytu Praha – přímo od majitele s nulovou provizí a za dobrou cenu. K dispozici jsou krátkodobé i dlouhodobé pronájmy bytů o různých rozlohách.

02_Albertov

03_Albertov

04_Albertov
Foto: albertov.eu