Otopná tělesa neboli konvektory se v současnosti řadí mezi nejvyužívanější způsoby vytápění domácností i firemních prostor vyžadující vysokou kvalitu, atraktivní design a zároveň efektivní řešení prostoru. Na našem trhu je můžeme najít zastoupené od několika zahraničních i tuzemských výrobců.

otopná těleso do bytu
Foto: minib.cz, referenční foto

Jeden druh konvektorů české výroby je známý téměř po celém světě. Je dodáván do třiceti zemí Evropy, Asie, Austrálie i Ameriky. A to především díky své vysoké kvalitě. O kterou značku se jedná?

Konvektory Minib

Společnost Minib se řadí mezi celosvětově nejúspěšnější firmy v oblasti teplovzdušného vytápění. Jedná se o ryze českou společnost a nejen na našem trhu patří k absolutní špičce. Cílem společnosti je nabízet zákazníkům vyspělá technická a estetická řešení teplovzdušného vytápění. Aby byly schopné konvektory Minib tohoto cíle dosáhnout, jsou od roku 1999 systematicky inovovány výrobní technologie, postupy i samotné výrobky. Minib do oblasti vývoje investuje nemalé finanční prostředky.

Neustálá touha po vývoji a zlepšení

Cílem společnosti není v oblasti vytápění dosáhnout dostatečné úrovně kvality a na té se držet. Cílem je stále vyvíjet takové výrobky, které budou stále propracovanější. To platí pro podlahové konvektory i pro ostatní produkty. Firma tedy investuje finanční prostředky do oblastí výzkumu, vývoje, technického zařízení, ale také do pracovníků s cílem zajistit dlouhodobě úspěšný rozvoj společnosti. Minib je společností, která dlouhodobě vykazuje pozitivní hospodářské výsledky.

Co najdete v nabídce?

Nabídku Minib tvoří hned několik typů otopných těles do moderních interiérů. Základními druhy jsou ovšem podlahové konvektory a samostojné konvektory. Každý druh je zastoupen několika konkrétními typy konvektorů a nabízí odlišné přednosti. Jednu věc mají ale oba druhy společnou. Tou je vysoká kvalita a maximální účinnost.

otopné těleso
Foto: minib.cz – otopná tělesa v bankách

otopné těleso
Foto: minib.cz – otopná tělesa v administrativních budovách

otopné těleso
Foto: minib.cz – otopná tělesa v hotelech a restauracích

otopné těleso
Foto: minib.cz – otopná tělesa v bytech a rodinných domech

otopné těleso
Foto: minib.cz – otopná tělesa v bazénech

otopné těleso
Foto: minib.cz – otopná tělesa v nákupních centrech