Radiátory jsou součástí většiny domácností již po řadu let, avšak jak se vyvíjí interiérový design a do popření pronikají decentně vyhlížející místnosti s útulným prostředím, začíná být radiátor jen jakýmsi nevzhledným kouskem v interiéru, který jeho atmosféru mnohdy narušuje. Pokud i vám připadá, že by bylo vhodné radiátor trochu vylepšit, aby tolik nepoutal pozornosti, pak tu pro vás máme několik šikovných tipů, jak radiátor ukrýt.

radiator
Zdroj: digsdigs.com

Jako by tu ani nebyl

Základem všeho je, abyste měli jasno v tom, do jakého stylu a s využitím jakých materiálů budete celý interiér ladit. Pokud je u vás dominantní například dřevo a podobné přírodní materiály, pak bude vhodné, abyste v tomto stylu vybrali i kryt na topení. Nemusíte se ale obávat, že by šlo o nějaký nevzhledný plastový kryt, jak jej většinou znáte ze svého dětství. Moderní doba totiž přinesla spoustu nových trendů, z kterých si zaručeně vyberete i vy.

radiator

Praktický i elegantní

Kromě toho, že kryt na topení je šikovně ukryje před zraky ostatních, má i další praktickou stránku a tou je bezpečí vašich dětí. Nemálo dětských úrazů bylo způsobeno nárazem na ostré hrany topení, a právě proto jsou tu kryty, díky kterým takovým nehodám v domácnosti snadno zabráníte. Snad každá mateřská školka je kryty na topení vybavena, takže pokud máte malé děti, rozhodně neváhejte.

radiator

radiator

radiator

radiator

radiator

radiator

radiator
Zdroj: digsdigs.com