Narození dítěte je pochopitelně důvodem k oslavě a ta se rozhodně neobejde bez atraktivních dekorací. Pokud se navíc narodil chlapec, bude vítané, aby výzdoba byla laděna do modrého odstínu. V dnešním příspěvku vám přinášíme inspiraci, jak uspořádat oslavu narození chlapečka co se týče dekorací.

dekorace
Zdroj: digsdigs.com

Modrá je dobrá

Základ by měla tvořit modrá barva a to klidně i v několika odstínech. Přidejte trochu bílé, případně šedé a získáte decentní barevnou sladěnost, která bude vypadat přímo skvěle. K samotným dekoracím není snad třeba dodávat nic než to, že některé ozdoby (například ty z papíru) si při troše šikovnosti dokážete vyrobit sami doma. Ostatní lze zakoupit v papírnictví, hračkářství či ve specializovaných prodejnách s dekoračními předměty na oslavy. Někdy bude stačit i to, co už doma máte – barevné ubrousky, kelímky, slánky a podobně.

dekorace

Pro chlapečka

Pokud ale naopak oslavu narození chlapečka pořádá někdo z vašich známých a vy budete hostem, pak nezapomeňte na dárek pro narozené miminko. Buďte nápadití a místo hraček, kterých dítě jistě dostane mnoho od ostatních účastníků, darujte praktické věci, jako jsou například pleny, které tvoří dohromady obrovský dort. Dort by totiž neměl žádné takové oslavě chybět. Stejně tak by se na stole měli objevit pamlsky, u kterých opět není problém ladit je do modrých odstínů.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace
Zdroj: digsdigs.com