Jistě jste styl galaxy zaznamenali například v obchodech s oděvy. Trička a mikiny s motivem mléčné dráhy a různých fází měsíce totiž nejsou nic neobvyklého. A protože toto vyobrazení získává stále více příznivců, není se ani čemu divit, že proniká i do našich interiérů a to v podobě fascinujících dekorací.

galaxy
Zdroj: decoist.com

Mléčná dráha ve vašem interiéru

Způsobů, jak do svého interiéru dostat kousek magického galaxy stylu, je mnoho. Jedním z nejjednodušších a nejoblíbenějších způsobů jsou dekorace a doplňky z látky. Sem můžeme zařadit jak různé polštáře, povlečení, podložky, stínítka na lampy a podobně. Stejně snadno dostane váš dům vesmírný nádech pomocí nástěnných tapet. Motivy si můžete zvolit jak s galaxií, která hýří pestrými barvami, tak s podobou měsíce v různých jeho fázích, které naopak díky decentním barvám nenaruší vnímání celého prostoru.

galaxy

Drobné detaily, které si zamilujete

Pokud se vám galaxy styl zalíbil, ale netroufáte si do tak zásadních změn jako jsou například nástěnné tapety, můžete si pořídit jen nějakou maličkost, která vám i tak vesmír připomene. Populární jsou fosforové hvězdičky a planety, kterými můžete nazdobit strop jednotlivých místností. I drobné dekorace v podobě lamp nebo nástěnných hodin budou vypadat ve vašem interiéru skvěle. Mléčná dráha v obývacím pokoji už nemusí být jen vaším snem – proměňte jej ve skutečnost.

galaxy

galaxy

galaxy

galaxy

galaxy

galaxy

galaxy

galaxy
Zdroj: decoist.com