Když si pokusíte vzpomenout, jaké druhy zvířat jste již viděli v provedení dekorací do interiéru, málokoho napadne říct, že chobotnice. Většinou se totiž můžete setkat se sovou, psem, kočkou, motýlem a podobně. Chobotnice přitom ale také může vypadat atraktivně, o čemž se vás pokusíme přesvědčit v dnešním článku.

chobotnice
Zdroj: home-designing.com

Chobotnice do interiéru

I když se jedná o opravdu neobvyklou podobu interiérové dekorace, je třeba vzít potaz to, že právě její originalita ji činí tak atraktivní. Ačkoliv chobotnice jako zvíře možná někomu atraktivní nepřipadá, věřte, že jako dekorace je opravdu jedinečným kouskem, který se bude do vašeho interiéru skvěle hodit. Designéři si totiž umí poradit i s takovýmto náročným ztvárněním, které pro ně naopak bylo velkou výzvou. Šikovně využili tvaru těla chobotnice a vy se tak můžete sami podívat, jaké zajímavé dekorace jim vznikly pod rukama.

chobotnice

Nejen pro milovníky originality

Samozřejmě se tento kousek bude nejvíce vyjímat v interiérech, jejichž majitelé rádi šokují a mají oblibu v neobvyklých ozdobách v domě. Přesto si dekorace ve tvaru chobotnice najdou jistě své fanoušky i mezi ostatními, kteří nemusí vždy vyčnívat, ale rádi si pořídí atraktivní kousek, který není zatím tak obvyklý a nemá jej tedy v domácnosti každý druhý. I to je důvod, proč byste si nějakou tu podobiznu chobotnice měli pořídit i vy.

chobotnice

chobotnice

chobotnice

chobotnice

chobotnice

chobotnice

chobotnice
Zdroj: home-designing.com