Možná vás už napadlo, že obyčejné kryty na přepínače světla nejsou už moc trendy, a bylo by tak vhodné přijít s něčím atraktivnějším. Naštěstí s takovou myšlenkou přišlo více lidí, takže na světě je celá řada atraktivní krytů na přepínače. Sami se můžete přesvědčit o tom, jak moderní tyto kousky jsou.

elephant-light-switch-cover-decor
Zdroj: home-designing.com

Kryty na přepínače v průběhu věků

Možná si vzpomínáte, že jako děti jste měli na přepínačích kryty s odolného plastu, aby nedošlo k umazaní okolí přepínače. To byly takové první vlaštovky, které později následovaly mnohem propracovanější vzory, tvary a materiály. Dnes se můžete podívat, jaké atraktivní kryty jsou k dostání. Možná i vy nakonec budete chtít tuto netradiční dekoraci dopřát i svému interiéru. Načerpejte tedy inspiraci společně s námi v tomto článku.

game-of-thrones-home-decor-light-switch-wall-plate-600x804

Atraktivní kousky pro všechny

Pestrá nabídka krytů na přepínače zajišťuje, že nebudete mít problém sladit tento doplněk s interiérem, ať už jej máte zařízený v jakémkoliv stylu. Skvěle například zapadne správně zvolený kryt do rustikálně zařízeného interiéru, ale jistě najdete i jednoduchý kryt pro milovníky minimalistického stylu, který v jejich domácnosti hraje prim. Ani dětským motivům se v této oblasti pochopitelně nevyhnete, což je jedině dobře. I dětskému pokoji trocha oživení neuškodí a investice do krytu na přepínač není navíc nijak vysoká.

copper-light-switch-covers-600x684decorative-switch-plate-covers-600x711nautical-light-switch-plate-cover-600x804science-fiction-light-switch-cover-gift-idea-600x668decora-light-switch-plate-cover-600x598star-wars-home-decor-light-switch-plate-cover-600x803
Zdroj: home-designing.com