Jsou neposedné, často rozjívené, nevinně lumpačivé a roztomile zlobivé. Děti jsou děti. Každý manželský svazek by měl být obdařený několika roztomilými kousky, aby si ten život trochu užil. Protože s dětmi si život prostě nejde neužít a bez dětí si ho nejde užít.

bydlení
Zdroj: pinterest.com, Shelby Clouthier

A prdí taky hadi?

Dětské otázky a marné hledání odpovědí na ně. Někdy se stane, že dětské bříško popadne bolení. To jsou pak otázky omezené na ztrápené hledání doby, kdy to zatrachtilé břicho přestane bolet. Proč břicho bolí, dítě nezajímá. To je mu spíše proti mysli. Snědlo si moc sladkostí, dítě milé. Snědlo si něco, co ti moc chutnalo pusou, ale pupík z toho má pak bolení. A začne léčení. Naštěstí je tu farmaceutický průmysl, který se postará o každé bolení. Portugalská farmacie dodává do světa přípravek ColiPrev, který mírní bolení bříška hlavně těm nejmenším, kteří ještě nedokážou strávit laktózu. Zmírní nadýmání, zmírní křeče a na tváři dítěte vyvolá tolik chybějící úsměv a zájem o svět.

bydlení
Zdroj: nomiland.cz

Co za odměnu?

Ale bolení bříška brzy přejde, obzvláště když rodiče použijí ColiPrev a dětská tvář začne toužit po hře a po péči. Pro zdravý vývoj dítěte je více než vhodné zakoupit didaktické hrčky, které procvičují motoriku a tím vývoj dítěte popohánějí mílovými kroky kupředu. Hra je totiž pro dítě to nejdůležitější. Hrou se učí poznávat svět, hrou se učí být člověkem. Čím více pozornosti a péče dítěti dáte, tím hodnotnějším a připravenějším člověkem se stane.

Pokud máte doma fintivou holčičku, není lepšího dárku, než zlaté dětské náušnice. Holčička bude mít radost, objeví-li v sobě krásného člověka. Zlaté dětské náušnice pořídit hezky v originální krabičce, aby si připadala jako v pohádce. Dejte svému dítěti sny o krásném životě, o krásném světě, třeba takový svět a život prožije. Což by bylo největším potěšením jak pro vás, tak i pro vašeho potomka.