Že se vám z vteřiny na vteřinu může doslova obrátit život naruby, o tom své vědí i manželé Bayfordovi z britského hrabství Suffolk. Co zásadního je potkalo?

luxusní bydlení
ilustrační foto: pixabay.com – Life-Of-Pix

Osudová čísla

Adrian až do roku 2013 provozoval obchod s hudbou a jeho manželka Gillian pracovala v nemocnici. Zatím nic výjimečného, ale na pohled obyčejnou dvojici se v srpnu téhož roku potkala zásadní událost. V loterii Euromilions vyhráli manželé v přepočtu téměř 4,8 milionů korun. Pokud byste se chtěli inspirovat, tak ona šťastná čísla, která jim takovou sumu vynesla, byla tato: 1, 17, 21, 48, 50, 9 a 10.

Slavit se skromně působící pár tak velké štěstí rozhodl v nikterak velkém stylu. Objednali si pizzu a dopřáli si cestu do Skotska. A letěli tam nikoli tak, jak by se na čerstvé milionáře slušelo první třídou, nýbrž s nízkonákladovou leteckou společností. A to i přesto, že by si z výhry mohli pořídit i soukromé letadlo.

Co byste si za výhru pořídili vy?

Pro rodiče dvou dětí, kteří se do té doby potýkali se značně nepříznivou finanční situací a řešili dluhy, byl tím hlavním bodem vysněný dům. Netajili, že se plánují stěhovat a nový domov by měl především být vybaven moderní kuchyní. Svoje přání si po nalezení toho pravého místa skutečně vyplnili a v tomto případě se s investicí už nijak při zdi nedrželi. Bydlení totiž stálo v přepočtu 222 milionů korun. Architektonické řešení sídla se inspirovalo georgiánskou érou. Pohodlí obyvatel je v něm zajištěno skutečně dokonale sedmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Rezidence se navíc rozkládá na pozemku o ploše více než sta akrů, takže k dispozici zůstává dostatek zeleně. Předtím žila rodina v běžném třípokojovém bytě.

Zní to jako pohádka? To byl jen jeden z mnoha příběhů šťastných výherců, jichž stále přibývá na celém světě. Toužíte si i vy splnit přání v podobě domova přesně podle svých představ? To se vám rozhodně splnit může. Vyzkoušejte si v evropském loto Euromilions vsadit i vy. Pouhých sedm čísel může změnit právě váš život.