Zdravý životní styl a s ním spojené dodržování správného pitného režimu je v poslední době velké téma. O tom, kolik litrů tekutin bychom měli denně vypít, se odborníci stále přou, tělo každého z nás se totiž odvodňuje jinak.

fontána voda
Původní zdroj upravené ilustrační fotografie: fontana.cz

Jedno je ale jisté – příjem tekutin bychom měli dodržovat průběžně po celý den, nárazové zavodnění organismu je spíše na škodu. Zatěžuje totiž ledviny a navíc z těla odplavuje potřebné minerály. Proto je nutné mít kvalitní nápoje stále po ruce.

Nedostatek vody v těle má spoustu nepříjemných následků. Ať už jsou to bolesti hlavy, snížená rychlost reakcí, podrážděnost nebo klesající pozornost, nic z toho výkonu vašich zaměstnanců určitě neprospěje. Už ale máte dost neustálého nakupování PET lahví do své firmy? Tento problém můžete vyřešit velice snadno. Stačí si na pracoviště pořídit nápojový automat nebo výdejníky vody.

Osvěžující i horká voda

Výdejníky na vodu nabízejí nejen osvěžující vodu vychlazenou na 5 °C, ale také horkou vodu, která má 95 °C, takže je velmi vhodná pro přípravu kávy, čaje nebo dokonce i polévky. Objem lehce přenosných barelů je 18,9 litrů, takže kvalitní pramenitou vodu budete mít vždy na dosah. Součástí některých výdejníků vody je také praktická lednička.

Speciálním typem jsou výdejníky s připojením na vodovodní řad. Díky nim můžete mít vodu k dispozici neustále a nemusíte pořád myslet na to, že byste měli objednat nový barel. Navíc jsou doplněny filtry, které odstraňují chlor a nečistoty, a waterblockem, jenž zabraňuje nekontrolovatelnému úniku vody.

Nápojové automaty a kávovary

Vaši zaměstnanci jistě ocení i nápojový automat či kávovar. Budou totiž mít stále po ruce kávu, capuccino, kávu s mlékem, horkou čokoládu, ale i další teplé nápoje, které si budou moci připravit z kvalitních surovin. Nápojové automaty mají volitelný mincovník, takže není žádný problém vrátit peníze. Jejich obsluha je navíc velice jednoduchá – stejně jako jejich údržba. Pro úschovu barelu a surovin pro doplnění je součástí nápojového automatu také praktický stolek.

Dodání a kompletní servis nápojových automatů, výdejníků na vodu a kávovarů do firem zajišťuje společnost Fontana Watercoolers. Díky tomu, že tato společnost nabízí kompletní servis a dodání, vy se nemusíte starat vůbec o nic. Samozřejmostí jsou rozmanité druhy nápojů v automatech i kvalitní voda.

Služby této firmy si navíc můžete vyzkoušet zcela zdarma a nezávazně. Na dva týdny vám totiž zapůjčí výdejník na vodu, věnují barel pramenité vody, a to vše dopraví, nainstalují a předvedou. Vy se tak budete moci seznámit se všemi výhodami výdejníků a nezaplatíte za to ani korunu.

Více informací naleznete na adrese: www.fontana.cz.