Pro klidný a spokojený spánek potřebujete nejen pohodlnou postel, ale i kvalitní ložní povlečení, které vám dopomůže k získání patřičného komfortu. Současná nabídka povlečení je natolik pestrá, že si z ní jistě vyberete i vy. Neváhejte a inspirujte se naším dnešním příspěvkem, ve kterém vám představíme několik základních druhů ložního povlečení pro malé i velké.

ložní povlečení
Zdroj: domacipohoda.cz

Ložní povlečení pro děti i dospělé

Povlečení do postele se vyrábí v mnoha velikostech, a proto není obtížné sehnat povlečení jak na běžnou velkou postel, tak i na lůžko pro nejmenší. Těm je navíc přizpůsoben i motiv většiny povlečení, kde mohou děti nalézt různé oblíbené postavičky z animovaných filmů a knížek. Nejprodávanější a mezi dětmi nejoblíbenější jsou bezesporu například motivy s Hello Kitty, Spidermanem, Mickey Mousem, Barbie a dalšími. I v kategorii povlečení pro děti však najdete decentní vzorované druhy lůžkovin, které skvěle zapadnou do každého interiéru. Barevných variací je nepřeberně mnoho, takže nemusíte mít obavy, že by se vám nepodařilo sehnat skvěle padnoucí ložní povlečení.

ložní povlečení

Vybíráme nové ložní povlečení

Kromě potřebných rozměrů byste měli před výběrem nového ložního prádla mít i jasnou představu o barevném odstínu a materiálu. Velmi populární je bavlněný satén, se kterým se vám bude usínat vskutku pohádkově. Rozhodnout se ale také můžete pro flanel, krep nebo hladkou bavlnu. Jakmile budete mít jasnou představu o svém novém ložním povlečení, můžete se směle vrhnout na výběr motivu. Milujete pruhy? Pak dostane na výběr mnoho pruhovaných druhů povlečení na postele v různých barevných odstínech a kombinacích. Pro romantické duše jsou připraveny pro změnu lůžkoviny s květinovými vzory. Běžné jsou také různé geometrické obrazce, které vám zaručí originalitu vašeho povlečení.

ložní povlečení
Zdroj: domacipohoda.cz

Kam vyrazit na nákupy

Míst, kde můžete zakoupit nové ložní povlečení, je jistě mnoho, avšak hledáte-li skutečnou kvalitu za přijatelnou cenu, musíte prodejce vybírat poněkud důkladněji. Vždy klaďte důraz na kvalitu použitého materiálu a preciznost provedení. Pokud nejste zrovna milovníky kamenných prodejen, jistě uvítáte možnost zakoupit ložní povlečení pohodlně prostřednictvím e-shopu. Nabídka je přímo nabitá kvalitním ložním povlečením a dalšími lůžkovinami. Neváhejte a pořiďte si k novému povlečení i nové prostěradlo. Máte malé děti? Pak byste neměli minout nabídku matracových chráničů, které vám i vašim dětem usnadní boj s nočními nehodami. Pro ty náročnější obsahuje nabídka povlečení i speciální dětské sady na postýlky s mantinelem nebo nebesy. Slaďte své nové ložní prádlo k dokonalosti a nechte se na vlastní oči přesvědčit, jak taková malá změna přispěje k vašemu lepšímu odpočinku a relaxaci.

ložní povlečení
Zdroj: domacipohoda.cz