Ačkoliv dnešní dveřní koule, které vám představíme v tomto článku, ozdobí a prozáří především dobový interiér, do kterého skvěle zapadnou, jistě najdou své místo i v moderních domácnostech. Nechejte se i vy okouzlit netradičním vzhledem a použitým materiálem, který působí skutečně velmi luxusně.

dveře
Zdroj: http://freshome.com

Stylové dveřní koule

Otočné koule nahrazují kliky v mnoha domácnostech. Jsou totiž praktické a vypadají mnohem atraktivněji. Dokonale pomáhají zabraňovat malým dětem a domácím mazlíčkům v samovolném otevírání dveří. Není proto tedy překvapením, že světoví designéři se zaměřili i na tuto oblast interiérového designu a věnují mu patřičnou pozornost. Světlo světa tak nedávno spatřila i nová kolekce dveřních koulí, které jsou vyhotovené z bronzu, jenž je zapouzdřen v pryskyřici. Kombinace těchto materiálů dává dveřím tajemný vzhled, který vás hned tak neomrzí.

dveře

Rozmanité tvary a provedení

Kolekce nabízí skutečně velké množství výrobků, které se od sebe liší jak tvarem vnitřní bronzové části, tak také provedením pryskyřicového obalu. Vy tak máte skvělou příležitost tento doplněk různě kombinovat a dopřát tak každým dveřím vašeho interiéru zcela odlišný vzhled. Povrch některých bronzových částí je navíc speciálně upraven tak, aby přes pryskyřici prosvítaly zajímavé obrazce, které pomohou vytvořit ještě magičtější atmosféru v bytě.

dveře

dveře

dveře

dveře

dveře

dveře

dveře

dveře
Zdroj: http://freshome.com