Odhalí záškodníky na vašem pozemku, a přitom zůstane v naprostém utajení. Instaluje se naprosto jednoduše a během pár minut bude připravena hlídat, bez ohledu na denní dobu, rozmary počasí nebo rychlost, s jakou se lupiči pohybují. Fotografie bude hotová dřív než za vteřinu, stačí jen drobný pohyb a aktivaci spouště nic nezabrání. A krátké video? Samozřejmě, stopa pak bude ještě o poznání průkaznější, takže i na to jsou moderní fotopasti připraveny…

Informuje vás neprodleně o každém pohybu online

Jeli jste na pár dní na dovolenou, díváte se večer na televizi a nejste zrovna na zahradě nebo pod pergolou. Právě na takovou chvíli ale možná čekají ostřílení lupiči, dnes už je běžné, že se takoví lidé podívají k vám domů, když zrovna spíte. Fotopast na zloděje ale jednoznačně odhalí, o koho vlastně jde. Žádné výmluvy, snímek pachatele jednoznačně identifikuje a policie bude mít poměrně snadnou práci. Nevadí, jestli zrovna prší nebo je venku silný mráz, protože kvalitní provedení nebrání dnešním fotopastem reagovat rychle bez ohledu na přírodou nastavené podmínky, které lze jen těžko změnit.

Bezpečí je přeci prvořadé, nebojte se do něj investovat

Zeptejte se sami sebe, jak zabezpečit dům? Vždycky se dá udělat něco navíc, krok, který patřičně ztíží lupičům jejich plány – nebo je od nich dokonce odradí, protože pravděpodobnost prozrazení je tady poměrně vysoká. Sofistikované zařízení pracuje ve dne i v noci, nežádá si pauzy a spotřeba elektrické energie je zde opravdu minimální. Umí se také spojit s Pultem centrální ochrany, který rychle sjedná nápravu, i kdybyste zrovna byli uprostřed dovolené. Není proto třeba nejmenších obav, protože drzí zloději mají dávno po sezoně – s kvalitním zabezpečením prostě nemají šanci!

Široký sortiment různých fotopastí naleznete na cel-tec.cz