Máte-li rádi extravaganci a jedinečný styl, který je doladěný do posledního detailu, pak zbystřete. Máme pro vás pracovní stůl, který splňuje všechny podmínky minimalistického a elegantního stylu, kterému to v moderních pracovnách tak sluší. Zaručeně bude slušet i vaší kanceláři.

stůl
Zdroj: digsdigs.com

Co vše očekáváme od pracovního stolu

Kancelářské stoly jsou jedním z nejdůležitějších kusů nábytku, protože za nimi trávíme značné množství času, a tak je potřeba si je také co nejvíce přizpůsobit. Kromě toho, že by se nám na nich mělo pohodlně pracovat, by také vše potřebné mělo být snadno po ruce a důležitý bude také vzhled, protože jen stůl, který se nám bude líbit i esteticky, dokážeme plně ocenit a efektivně využívat. Pokud si myslíte, že se stolem, který nemá žádné zásuvky, úložný prostor a dokonce ani tradiční tvar, se pracuje špatně, pak vás dnes vyvedeme z omylu.

stůl

Komfortní stůl pro každého

Pokud pracujete v kanceláři, možná pro vás vzhled pracovní stolu není až takovou prioritou jako pro ty, kteří pracují z domu a vlastní tak svůj pracovní koutek. V takovém případě totiž chce, aby koutek vypadal útulně, ale přitom atraktivně. Podaří se vám to s tímto speciálním stolem ve tvaru písmene L. K dispozici je v kombinaci šedé a bílé barvy, která už sama o sobě značí, že jde o jedinečný kousek elegance, který každá pracovna potřebuje.

stůl

stůl

stůl

stůl
Zdroj: digsdigs.com