Už můžete přestat bezradně mávat rukama a složit paže podél těla. Ano, havárii v domácnosti lze řešit rychle, i pokud Vám zrovna zbývá pár týdnů do výplaty. Vše potřebné budete vědět poté, co si pozorně přečtete následující řádky…

havárie - rozlítaná střecha
ilustrační foto: pixabay.com – Jan-Mallander

Rychle a bez vytáček, je to rychlá půjčka, díky které budete moci uvést svůj domov do původního stavu. U společnosti Kouzelná půjčka, o které tento článek bude, můžete jako nový klient získat až 10 000 Kč, pokud si u této společnosti půjčujete pravidelně, můžete získat až 50 000 Kč. V obou případech se splatností až 30 dnů, kdy můžete mít peníze na účtu již v den podání žádosti o půjčku (pozn. v případě splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka).

Celý proces žádosti o půjčku je online a nezabere Vám více jak 5 minut (přesvědčit se můžete ihned na stránkách www.kouzelnapujcka.cz).

V ideálním případě můžete mít peníze na svém účtu ještě dříve, než k Vám stačí přijet řemeslník a celou havárii odstranit (pozn. společnost Kouzelná půjčka nabízí i službu „zaplatíme Vaše účty“, kterou můžete použít za účelem proplacení faktury od řemeslníka).

V případě společnosti Kouzelná půjčka pak nemusíte mít ani špetku pochyb o tom, že jednáte se seriózní společností, to mimochodem nedávno potvrdil i server iDnes.cz, který se zabýval seriózností poskytovatelů rychlých mikro-půjček (článek najdete na této stránce). Zkoumány byly i tak zásadní vlastnosti půjček, jako jsou:

  • použití rozhodčí doložky (společnost Kouzelná půjčka rozhodčí doložku nepoužívá. V případě sporů s klientem tato společnost řeší objektivní řízení v rámci soudního systému v ČR)
  • místo řešení případných sporů (tím je v případě Kouzelné půjčky Česká republika. V případě jakýchkoliv pří na úrovni soudního jednání tak klient nemusí dojíždět do Velké Británie či Litvy, jako v případě některých konkurenčních společnosti)
  • možnost prodloužení splatnosti půjčky (to je u společnosti Kouzelná půjčka možné)
  • brzký prodej pohledávky třetí osobě (k tomu v případě společnosti Kouzelná půjčka nedochází)

 

Smlouva o půjčce společnosti Kouzelná půjčka neobsahuje žádné „formulky“, které by Vás jako klienta stavěly do nevýhodné role, u této společnosti jste brán za rovnocenného partnera.

Peníze jedině od Kouzelné půjčky

Jak sami vidíte, s rychlou půjčkou od společnosti Kouzelná půjčka, je spojena řada pozitiv. Už se tedy nemusíte váhavě porozhlížet po nabídce rychlých půjček, požádejte o finanční výpomoc u Kouzelné půjčky, nebudete litovat.