Orientovat se v současné nabídce bytů není vůbec snadné. Většina zájemců hledá byt, který nebude zbytečně předražený, ale přitom bude splňovat jakýsi standard pro moderní bydlení. Kde však takové sídlo nalézt?

byty orionkaZdroj: sekyragroup.cz, rezidence Korunní

Nabídku bytů si dobře prověřte

To, že se vám podařilo objevit nabídku skvělého bytu za velmi výhodnou cenu, nemusí nutně znamenat, že máte vyhráno. Dobře se u prodejce informujte na skryté poplatky, které vás při pořízení takového bydlení mohou čekat. Na ty totiž prodejce z pochopitelného důvodu předem mnohdy neupozorňuje a vy tak můžete být po zakoupení bytu nepříjemně překvapeni dodatečnými poplatky, díky kterým se vám původně velmi výhodná nabídka může naopak pěkně prodražit.

Nejste-li si jisti, zda je prodejce bytů v tomto ohledu spolehlivý, můžete se obrátit na některou z developerských společností, které za sebou mnohdy mají celou řadu úspěšně prodaných sídel. Prodej bytů v Praze poskytuje mnoho developerů, kteří se mohou pyšnit dlouholetou tradicí na trhu, a vy tak máte šanci připojit se k řadě jejich spokojených zákazníků.

byty
Zdroj: sekyragroup.cz, rezidence Korunní

V Praze je nabídka bytů skutečně rozmanitá

Protože naše hlavní město stále láká další a další nové obyvatele, není divu, že se na tuzemském trhu vyskytuje mnoho společností, které se zabývají výstavbou nových bytů. Sehnat tedy můžete bydlení v mnoha kategoriích a na různých místech Prahy. Oblíbenou částí Prahy jsou například Vinohrady, kde lze nalézt skutečně luxusní bydlení v nově vybudovaném komplexu bytů. Ten nese název rezidence Korunní a nabízí velmi moderní bytové jednotky Boulevard, Villa a Industrial. V nich jsou k prodeji nabízeny dvou i třípokojové byty, ateliéry a luxusní nadstandardní byty pro ty nejnáročnější. Dobře vybavené okolí a příjemné prostředí jsou již u takových projektů samozřejmostí.

korunní
Zdroj: ideveloper.cz

Která část Prahy vás láká nejvíce?

Kvalitní a moderní bydlení však nenaleznete jen ve Vinohradech, ale i v dalších částech Prahy, jelikož developerské projekty Praha poskytují zájemcům skutečně pestrou nabídku míst k bydlení. Některé projekty jsou v současné době stále ještě ve výstavbě, avšak mnoho jich je již hotových a tedy připravených k okamžitému nastěhování. Jedním z takových projektů je již zmíněná rezidence Korunní v pražských Vinohradech, dále například obytný komplex V Čenku, který se nachází v Praze 9 v Dolních Počernicích. Zde mohou zájemci vybírat až z 53 nabízených bytových jednotek, které zaujmou všechny, kteří mají rádi klid a přírodu, ale přesto rádi uvítají snadnou dopravní dostupnost do centra Prahy.

Z připravovaných projektů si jistě zaslouží vyzdvihnout nadčasové městské centrum Žižkov City, které slibuje multifunkční čtvrť s nabídkou bytových, kancelářských i obchodních prostorů.