Zahradní nábytek musí být samozřejmě esteticky zajímavý, neméně důležitá je nicméně i jeho kvalita. Na rozdíl od nábytku v domácnosti totiž musí být odolný vůči rozličným vlivům prostředí. A přesně takový je umělý ratan…

ratanový set na zahradu
Zdroj: teak-shop.cz

Kvalitní a originální nábytek z umělého ratanu

Umělý ratan je pochopitelně napodobeninou ratanu přírodního (Calamus rotang), přičemž se rozhodně nejedná o nic druhořadého. Právě naopak. Nábytek z umělého ratanu Vás překvapí svou vysokou kvalitou, zajímavým designem a v neposlední řadě i dlouhou životností. V každém případě si můžete pořídit sedací či jídelní soupravy z ratanu apod.

Ratanový nábytek je znám díky své pevnosti, stabilitě, jakož i kvůli vysoké odolnosti proti vlivům prostředí. Upřednostňují jej ovšem také ti, kteří si potrpí na originální vzhled, neboť u zahradního nábytku platí, že bude na očích více než kusy v interiéru. Jestliže i Vy dáváte přednost netradičnímu vzezření, jedná se o velmi vhodnou volbu.

Náš tip: sháníte místo k odpočinku? Pak Vám doporučujeme  sedací soupravy z umělého ratanu, které jsou nejen esteticky zajímavé, ale zároveň se můžete spolehnout na jejich skvělé vlastnosti!

Sháníte ratanový nábytek za dobré ceny?

Z předešlých řádků by se mohlo zdát, že při nákupu umělého ratanu utratíte spoustu peněz. Jenže to tak úplně neplatí. Jistě, ratanový nábytek nepatří k nejlevnějším, nicméně s ohledem na poměr kvalita/cena se rozhodně vyplatí. U jídelních či sedacích souprav z umělého ratanu se tedy nemusíte obávat přemrštěných cen, ani toho, že budete muset tento nábytek za pár let opět měnit. Co si přát více?

Náš tip: pokud chcete při nákupu skutečně ušetřit, prohlédněte si zahradní nábytek ve výprodeji v internetovém obchodě Teak-shop.cz.