Každá společnost, domácnost i státní instituce se snaží vybavit svůj interiér i exteriér vybavením, které bude funkční, hezké a kvalitní. Je mnohdy kumšt najít vše, co potřebujete a ještě těžší je sehnat všechno na jednom místě.

skříň
skříň

Fotografie: abstore.cz

Pokud se však podíváte na internetové stránky e-shopu ABStore.cz, zjistíte, že nabízí mnohý sortiment pro všechny. Přesvědčte se sami!

Kvalitní kovové šatní skříně

Zařizujete-li si novou společnost, rekonstruujete fitness centrum, nebo chcete udělat útulnější a dobře sloužící šatnu svým zaměstnancům, určitě využijete kovové šatní skříně. Na ABStore.cz najdete mnohá jejich provedení a tak si vyberete, ať už potřebujete menší, nebo větší modely. Mohou být vysoké, dělené na více skříněk, nebo dokonce s lavicí. Kompletní nabídku najdete na webových stránkách e-shopu.

nádoba na posyp
Foto: abstore.cz, nádoba na posyp

Cesty i chodníky potřebují v zimě speciální údržbu…

… a právě proto je teď velká sháňka po nádobách na zimní posyp. Není divu! Jsou kvalitní, vyrobeny v hezkých provedeních a nechybí praktičnost. Nádoby si můžete umístit jak k příjezdové cestě k vašemu domu, nebo trase od brány ke garáži. Pokud máte dům v kopci, jistě víte, jak kluzká zem dovede v zimě být!

Foto:

Hodí se ale také jako vybavení do parků, k cyklostezkám, ke hřbitovům, kostelům, sáhnout po nich může každá obec, městys nebo město. Ani společnosti nezůstávají mimo, máte-li prostorný areál, nebo udržujete-li park u soukromé nemocnice, pro bezpečí chodců je posyp jako dělaný a vy ho tak budete mít uklizený a přitom po ruce.

Nahlédněte na internetové stránky ABStore.cz a přesvědčte se o velké nabídce zboží. K objednávce nad 1000 Kč bez DPH navíc získáte dopravu zdarma, objednávat můžete po telefonu a zašlete-li poptávku, můžete ušetřit nemalé peníze!

Staňte se dalšími spokojenými zákazníky a získejte spolehlivého partnera pro vaši společnost nebo instituci.