Líbí se vám netradiční styl, jste milovníci tepla od nohou, vyznáváte útulno a domáckou atmosféru, nebo chcete udělat dětem radost praktickým a zároveň zajímavým doplňkem do pokojíčku?

koberec
Foto: habitat-cz.cz

Ve všech případech jsou skvělou volbou kusové koberce. Nejenže vám díky nim bude příjemně od nohou všude tam, kde je umístíte – u gauče, pod jídelní stůl, k postelím v ložnici…, ale neuvěřitelně dovedou prostor projasnit, zvýraznit, udělat jej originálním nebo domáckým. Máte skutečně z čeho vybírat, stačí navštívit stránky Habitat-cz.cz.

Když děti hrají prim…

dětský koberec
Už před narozením nakupujeme svým ratolestem to nejlepší, co známe. To se týká nejen kosmetiky, hraček, oblečení, výživy, ale i vybavení do pokojíčků. K těm patří i dětské koberce a výrobci na to myslí. Designéři se předbíhají v tom, kdo bude mít lepší nápad a spojí hru i užitek z koberce v jedno, nebo kdo namíchá nejhezčí barevnou kombinaci a vloží ji do koberce, který bude holčičky i kluky bavit a pomůže jim s rozvojem jejich znalostí a dovedností.

Na stránkách Habitat-cz.cz najdete takových koberců spoustu. Ať už vybíráte pro holčičky nebo kluky, určitě se vám některý zalíbí. Najdete na nich obrázky, cesty, kytičky, sladkosti, díky nim si kdykoli zahrajete např. „Člověče, nezlob se!“, nebo pokojík zkrášlíte typem ve tvaru motýlka atd.

Do ložnice i obývacího pokoje

koberec do ložnice
Máte rádi teplé, přírodní, nebo zemité barvy? Anebo upřednostňujete eleganci a jednoduchost? V nabídce e-shopu Habitat-cz.cz nechybí koberce tkané technikou, kdy koberec vypadá z každého úhlu trochu jinak díky způsobu vázání vláken. Koberec se např. leskne světleji, nebo tmavěji.

Stejně tak vyberete modely s různě vysokým chlupem, v různých velikostech. Jeden druh lze zakoupit v menším i velkém provedení a použít tak jeden např. pod konferenční stolek a druhý doprostřed místnosti.

Dejte zelenou vaší fantazii a prostřednictvím kusových koberců udělejte váš domov jiným, zajímavějším a pestřejším.