Mnoho lidí se stále ptá, jak získat finance navíc, například formou nějakého úvěru, aniž byste museli dokládat vaše příjmy. Na nich ovšem závisí schopnost vašeho splácení, takže nic není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá.


ilustrační foto: Pixabay.com – Pexels

V dnešní době si totiž bohužel nikdo nemůže dovolit, aby vaše příjmy neověřoval. Platí to pouze v případě podnikatelských úvěrů, kde jsou ještě mírnější pravidla, takže tam se opravdu nemusí prokazovat, kolik vyděláváte nebo jak se daří vaší firmě či vašemu podnikání.

Hypotéka bez doložení příjmu se často v soukromém sektoru podobá hypotéce bez registru.

Podnikatelských úvěr

V případě hypoték bez dokládání příjmů mluvíme o podnikatelských úvěrech. Zde je hned jasné, že takovýto typ úvěru si mohou sjednat pouze podnikatelé a jak je to tedy se zisky? Musí se dokládat nějaké podobné listiny či zisky? V případě podnikatelského úvěru platí ještě mírnější pravidla, proto opravdu nemusíte nic podobného dokládat. Často stačí pouze pár základních dokumentů. I proto může být vyřízení velice rychlé a je opravdu snadné, takže se dopředu není čeho obávat. Dokonce můžete mít peníze i do 24 hodin. Podnikatelské úvěry si mohou sjednávat velké i malé podniky, soukromníci a jakékoliv firmy. Vašim typem podnikání se zabývat nebudeme, stejně tak můžete i peníze využít, jakkoliv, a to bez záměru čili nemusíte dokládat žádné faktury ani sdělovat, na co peníze ve firmě potřebujete. Často se s nimi vyplácí exekuce, firemní potřeby a platí se s nimi běžné provozní náklady, mzdy, sociální a zdravotní, daně, faktury a spoustu dalšího.

Nevadí ani nízké daňové přiznání. Další vlastnost, kterou si klienti velice pochvalují. Pokud máte nízké daňové přiznání a vaší společnosti se už nedařilo v dřívějších dobách, nebo jste upadli do ztrát, nemusíte mít obavy. I tyto situace se daří řešit. Vyjdeme vám vstříc a všem podnikatelům pomůžeme, protože nebudete muset dokládat daňové přiznání. Může tedy být i nízké a stejně úvěr klidně bez starostí můžete získat.