Videa s kočičí tématikou na nás útočí ze všech stran. Pokud každé z nich vítáte s otevřenou náručí a oddáváte se roztomilosti čtyřnohých mazlíčků, pak by vám neměly rozhodně chybět dekorace, které vám dnes představíme.

cat-home-office-table-lighting-600x349

Zdroj: home-designing.com

Kočičí dekorace pro každého

Dekorace s kočičí tématikou mohou nabírat různých podob. Někdo dá přednost decentním neutrálním barvám, které působí více elegantněji, jiní mají raději pestré dekorace, které se stanou dominantou místnosti. Stejně tak budou atraktivně vypadat dekorace pro ty z vás, kteří mají rádi smysl pro humor a nebojí se jej zakomponovat i do svého interiéru. Legendární lampy v kočičím stylu můžete doplnit moderními povlaky na polštář nebo soškami. I ve vaší koupelně to kočkám bude jistě slušet, protože jejich motiv můžete mít například v podobě držáku na zubní kartáčky.

colourful-bevy-shower-curtain-cat-themed-household-items-600x600

Kočky, kam se podíváš

Motivy koček ale nejsou jen záležitostí do rodinných domů, skvěle budou vypadat i ve vaší kanceláři, které dodají hravý šmrnc a zbaví ji všednosti. Zakoupit si můžete různé stojany, osvětlení nebo jen klasické dekorace. Některá vyobrazení koček navíc vypadají opravdu velmi věrohodně, některá jsou naopak pestrá a vyloženě provokativní. Pokud má někdo z vašich blízkých v oblibě kočky, určitě popřemýšlejte, zda by mu některá z těchto dekorací neudělala radost, kdyby ji nalezl pod stromečkem.

back-of-cat-art-cushions-600x599paper-towel-holder-cat-themed-household-items-600x788metal-coat-rack-cat-wall-art-metal-600x600monochrome-cups-cat-themed-household-items-600x600wine-bottle-holder-cat-gifts-600x710
Zdroj: home-designing.com