Saténové povlečení se v poslední době stává velice oblíbeným. Mako-Satén (či bavlněný satén), který se pro výrobu luxusního saténového povlečení používá, je jedním z nejjemnějších materiálů, které si do své ložnice můžete pořídit.

luxus vasi loznici dodate se satenovzm povlecenim

Prvotřídní výrobci používají pro výrobu tohoto velice luxusního povlečení bavlněný satén ze 100 % čisté česané bavlny, která prochází procesem mercerováním. Jedná se o zušlechťovací proces, který dodá saténu vyšší lesk a hlavně odolnost proti opotřebení. Za nejkvalitnější bavlnu, která se používá k výrobě prvotřídního saténového povlečení, je považována 100% čistá česaná ručně sbíraná hornoegyptská bavlna. Právě tento materiál používá pro výrobu svého povlečení společnost Stella Ateliers.

Dlouhodobá životnost, stálost a pevnost

Vysoká kvalita použitých vláken zaručuje dlouhodobou životnost, stálost a pevnost povlečení. Luxusní saténové povlečení vyniká skvělými termoregulační vlastnosti, díky čemuž se přizpůsobí ročnímu období. V létě Vás příjemně ochladí, v zimě Vás naopak zahřeje. Skvělou vlastností je také perfektní odvádění vlhkosti.

Rozměry saténového povlečení

Saténové povlečení je k dostání ve všech standartních rozměrech. Nejběžnějším rozměrem je 140×200 cm. Pokud vám tento rozměr nevyhovuje, je zde možnost upravení do vámi požadovaných rozměrů. Obvykle se jedná o rozměry 140×220 či 200×220.

luxus vasi loznici_1

Jak o saténové povlečení pečovat?

O povlečení je vhodné pečovat dle instrukcí výrobce. Vhodné je použití běžných pracích prostředků na barevné prádlo. Nedoporučuje se přehánět to s množstvím pracího prášku. Dle odborníků stačí použít pětinu obvyklého množství. Použití aviváže záleží na vašich osobních preferencích a na doporučení výrobce. Pokud budete prát saténové povlečení na ruby, prodloužíte jeho životnost. Co se týká žehlení, příjemným překvapením možná bude, že saténové povlečení je k dostání i v nežehlivé úpravě.

Cena pravého saténového povlečení

Cena kvalitního saténového povlečení se pohybuje přibližně v rozmezí 1000 – 3000 Kč. Samozřejmě, na trhu, zejména pak na internetu, seženete v uvozovkách „saténové povlečení“ za pár stovek. Je ale potřeba zvážit, jak dlouho Vám takové povlečení vydrží, zda s tímto povlečením získáte výhody pravého saténového povlečení a zda se jedná opravdu o ten materiál, který dodá Vašemu spánku naprostou dokonalost:

  • ten nejlepší materiál (100% čistá česaná ručně sbíraná hornoegyptská bavlna)
  • prochází procesem mercerováním (vyšší lesk a hlavně odolnost proti opotřebení)
  • perfektní odvádění vlhkosti
  • skvělé termoregulační vlastnosti (v létě Vás příjemně ochladí, v zimě Vás naopak zahřeje)
  • dokonalá jemnost a hebkost materiálu
  • kvalita, která je opřena o dvouletou záruku
  • moderní zapínání na zip (kvalitu zipu dokazuje doživotní bezplatný servis)

luxus vasi loznici

Všechny výše uvedené výhody Vás čekají po zakoupení luxusního saténového povlečení od Stella Ateliers , českého výrobce povlečení, s 20ti letou tradicí.