Průzračně čistá voda tyrkysové barvy, palmami lemované okolí a výhled na moře z houpací sítě – to je jen výčet několika atraktivních možností, které na vás čekají v Six Resortu v Laamu na Maledivách. Vydejte se společně s námi na cestu do exotické oblasti a nalaďte se na letošní léto už dnes.

maldives-resort-villa-665x470
Zdroj: home-designing.com

Objevte kouzlo domova nad hladinou moře

Nejen pro milovníky moře a potápění jsou Maledivy takovým malým rájem na zemi. Aby také ne, když pohledy na moře jsou tu přímo dokonalé a každý fotograf zde z nich musí jásat nadšením. My se dnes podíváme na návštěvu do jednoho malého domku, který se nachází nad hladinou moře. Slibuje dokonalý zážitek všem romantikům a lidem, kteří umí relaxovat a dokáží z kouzla tohoto místa vytěžit maximum. Skvěle se vám tu bude odpočívat jak venku, tak uvnitř.

amazing-deck-maldives-665x445

Kouzelné okolí, fascinující interiér

Ačkoliv pobyt v této oblasti přímo láká k tomu, abyste si užívali slunného počasí a moře, za zmínku rozhodně stojí i interiér tohoto sídla. Například průhledná vana, která je vnořena do moře, takže koupel vás nepřímo přenese do mořského světa, což je bezesporu dokonalý zážitek. Velká okna vám přinesou pohledy na horizont a romantické západy slunce. Použitý materiál, kterým je převážně dřevo, sám o sobě přispěje další dávkou útulnosti. Venku se navíc můžete pohodlně usadit na jednu z pohovek nebo lůžek, které jsou umístěny těsně u hladiny vody. Vychutnávat šum Indického oceánu tak můžete plnými doušky.

maldives-interior-transparent-bath-665x997Six-senses-resort-interior-665x443maldives-resort-bathroom-665x443sunset-deck-maldives-665x441turquoise-water-maldives-resort-665x443maldives-resort-birdseye-665x414
Zdroj: home-designing.com