Interiér je téměř vždy poměrně křehký a většinou není přizpůsoben pro nějaké domácí zvíře. Pojďme se společně podívat na to, jak tento interiér pro zvíře vhodně upravit.

zvíře v domě
Zdroj: Pinterest.com, Sara

Křehké a rozbitné věci

Záleží na typu mazlíčka. Jestliže jde například o psa, který nemá moc možností dostat se do vyšších prostor interiéru, pak pouze stačí tyto předměty umístit do vyšších částí pokoje. Jestliže máme jako domácího mazlíčka například kočku, u ní je zapotřebí tyto před z pokoje odstranit. U kočky je totiž pravděpodobné, že může do vyšších prostor vylézt a křehké věci rozbít.

zvíře v domě
Zdroj: Pinterest.com, Barbara Fennell

Elektronika

V pokoji s domácím mazlíčkem bychom neměli elektroniku moc uchovávat. Může se totiž stát, že nám ji stejně jako u křehkých věcí zvíře shodí a rozbije. Jestli je to ale nezbytně nutné, musíme se postarat o stabilitu těchto spotřebičů. Spotřebiče by neměli ležet na kraji stolu, aby jsme zabránili jejich shození. Stejně tak není na škodu přikrývat je ochranou dečkou.

zvíře v domě
Zdroj: Pinterest.com, Scot Glasgow

Nebezpečný nábytek

Také bychom měli z pokoje odstranit všechny ostré předměty a nábytek, který se může snadno převrhnout a naše domácí zvíře nám zavalit. Upravený pokoj je dobré ještě jednou projít a ověřit, jestli je pro naše zvíře opravdu vhodný.

zvíře v domě
Zdroj: Pinterest.com, Jackie Hill (seen on bernieandphyls.com)