Chcete mít moderní koupelnu, ale zároveň si přejete, aby se vám neokoukala a byla stále přitažlivá? Koupelnu přece neděláme na příštích pět let, ale minimálně na dalších dvacet. Dáme vám pár tipů, jak udělat vaši koupelnu krásnou na dlouhá léta.

Jednobarevný obklad doplněný listelem a dlažbou v dekoru dřeva

Neutrální barvy v atraktivním podání nejsou nudné

Jak vytvořit koupelnu v moderním designu, který bude neotřelý a nadčasový? Stačí zvolit obklady v neutrálních barvách, jako jsou bílá, šedá nebo béžová. Zdají se vám nudné a fádní? Těmito triky je rozsvítíte:

  • K obkladům vyberte dlažbu v dekoru dřeva a moderní nadčasová koupelna je na světě
  • Barevně pak dolaďte koupelnu pomocí koupelnových doplňků, koupelnového nábytku a nezbytných koupelnových drobností.
  • Ani dekorací se nemusíte vzdát, jen volte spíše jednoduché a méně výrazné motivy geometrického rázu – mozaiku, barevné listelo nebo obkladový proužek

Jednobarevné obklady doplňte mozaikou nebo jednoduchým dekorem

Velkoformátový obklad a dlažba patří i do každé moderní koupelny, i do té malé

Malým formátům už odzvonilo. Do popředí se derou velkoformátové obklady a dlažby, které se hodí jak do velkých tak do malých místností.

Dnes už neplatí – malá koupelna = malý obklad. Naopak velké formáty jsou do menších koupelen jak dělané. V nabídce M.B.KERAMIKY jsou velké formáty až do neuvěřitelného rozměru 300×100 cm. Ale vybrat si můžete i menší např. 100x100cm nebo 25×75 cm. Díky těmto velkým formátům:

  • opticky zvětšíte prostor
  • snížíte množství spár – koupelna není rozčleněna množstvím spár, je sjednocená a díky tomu se snadněji udržuje

Přesvědčte se, jak elegantně a moderně tato kombinace vypadá. Získáte luxusní koupelnu a nebude vás stát jmění.

Foto Velké formáty obkladů opticky zvětší koupelnu

Na vlastní oči se můžete přesvědčit na všech našich pobočkách. Mnoho vzorků je vystaveno přímo na prodejně jako kusové vzorky nebo ve vzorových kójích. Kromě všech možných typů obkladů a dlažeb do koupelny nebo do všech interiérů bytových i komerčních, vám nabídneme i venkovní dlažbu na terasu nebo obklad k bazénu. Navštivte nás.

Foto Na našich prodejnách vám nabídneme venkovní i vnitřní obklad a dlažbu v mnoha designech