Pokud jste se dostali z jakéhokoli důvodu do platební neschopnosti a hrozí vám exekuce, jistě hledáte způsoby, jak ji odvrátit. Naštěstí existují společnosti, které takovouto možnost zájemcům nabízí a pomáhají jim tak k návratu do klidného života bez stresu, jaký prožívali před finančními problémy.

české peníze
ilustrační foto: pixabay.com

Požádejte o půjčku v exekuci

Jedním z produktů, které vám mohou pomoci, je půjčka v exekuci. Na webových stránkách http://www.pujckavexekuci.cz/ vyplníte jednoduchý a krátký formulář, kterým o ni požádáte. Následně vás kontaktuje zaměstnance společnosti a domluvíte si schůzku, na které dojde k prohlídce vaší nemovitosti. Také proběhne zjištění aktuálního stavu vašich dluhů a exekucí. Pokud vaše žádost projde úspěšně schvalovacím procesem, podepíší se nezbytné smlouvy a budou za vás vyplaceny všechny exekuce. Následně vám společnost pomůže se zajištěním levného úvěru v bance. To vše potrvá jen přibližně týden od zaslání vaší žádosti.

Abyste mohli o tuto půjčku žádat, je důležité, abyste byli vlastníky nemovitosti, kterou můžete ručit. Stejně tak je možné ručit nemovitostí třetí osoby.

Americká hypotéka

Tato společnost nabízí i další produkty, kterými lze řešit vaše finanční potíže. Jedním z nich je americká hypotéka.

Můžete si půjčit na cokoli a to bez nutnosti dokládání příjmů. Nebude zjišťována ani skutečnost, jestli se nacházíte v registru dlužníků. Tato bezúčelná nebankovní hypotéka je úvěr, kdy ručíte zástavou své nemovitosti. Není určena jen na nákup či rekonstrukci nemovitosti, ale lze ji čerpat na cokoli.

Výhodami jsou nízké měsíční splátky, jejich rozložení až na 40let, zmiňované nenahlížení do registru dlužníků, získání bez potvrzení o výši příjmů, rychlé sjednání již za několik dnů, lze ji použít na cokoli, předčasné splacení zdarma a ručení nemovitostí.

Další možností je použít k financování pohledávek zpětný leasing nemovitostí, nebo nebankovní hypotéku.

Obraťte se na profesionály a zbavte se exekuce jednou provždy!