Zakrývací plachty je možné využívat v mnoha případech, základem je vybrat vhodného výrobce.

zakrývací plachty
Foto: peplachty.cz

Ať už budete zakrývací plachty využívat k čemukoliv, budete od nich vyžadovat některé základní funkce. Mezi ty hlavní patří samozřejmě odolnost proti vodě a vlhku. Plachty by také měly odolávat mrazu a působení UV záření. Ani dlouhodobé působení vnějších vlivů by nemělo plachty ničit nebo poškozovat jejich strukturu. Bohužel to u mnoha druhů zakrývacích plachet není pravidlem.

Jak vybrat správně: U specialistů!

Bohužel ne všechny zakrývací plachty, které najdete na našem trhu, dosahují takových kvalit, jakých by bylo zapotřebí. Některé druhy nejsou schopné dlouhodobě ochránit před vnějšími vlivy, jsou náchylné na poškození i opotřebení. Nákupu takových plachet se samozřejmě všichni chceme vyhnout, protože se jedná o zbytečnou investici. Jak ale vybrat správně? I na našem trhu se najdou specializovaní výrobci v této oblasti. Jejich výrobky vás svou kvalitou rozhodně nezklamou.

Plachty Štěpánik

Firma Plachty Štěpánik je na našem trhu jedním z mála specialistů zabývající se mj. výrobou zakrývacích plachet mnoha druhů a velikostí. I s širokou nabídkou modelů a velikostí plachet ale zůstává hlavní důraz kladen na kvalitu a odolnost plachet. Ty dokáží odolávat i působení chemikálií, což je pro plachty opravdu nadstandardní vlastnost. Za dlouholeté působení na našem trhu (od roku 1995) si firma vybudovala silnou a stabilní pozici, kterou se snaží neustále zdokonalovat. Především udržením vysoké kvality plachet.

zakrývací plachty
Foto: peplachty.cz, odolné zakrývací plachty Štěpánik

Desítky rozměrů i plachty na míru

V nabídce společnosti Plachty Štěpánik můžete najít desítky různých rozměrů a typů zakrývacích plachet. Jednotlivé typy jsou buď 150g/m2 nebo 200g/m2 . Obě varianty splní i náročné požadavky. Nabízené druhy plachet zasílá Plachty Štěpánik do druhého dne od objednání. Firma ale nabízí i možnost výroby zakrývací plachty na míru, přesně podle vašich požadavků. Gramáž plachet na míru je 200g/m2 a jsou hotové do 10 dnů. Kromě zakrývacích plachet firma nabízí i stínící sítě na ploty, vagónové plachty nebo reflexní vesty.