V posledních letech slovo levný, začalo pomalu nebo vlastně docela rychle, dostávat zcela jiný význam. Pod slovem levný, se díky nekvalitním levným výrobkům, které pocházejí z Číny, myslí automaticky nekvalitní.


ilustrační foto: Pixabay.com – Photo-Mix

Ve společnosti Oknoplastik to však berou zcela jinak. „Když řekneme levná, myslíme za málo peněz, ne automaticky nekvalitní.“ Ano, je to možné. Společnost Oknoplastik cíleně vytvořila ucelený ekonomický program na výrobu interiérových dveří, který je prostě levný a vyrobené dveře si udržují solidní kvalitu.

Jak lze docílit levnou výrobu

Společnost Oknoplastik od začátku své existence vsadila na nejmodernější technologie. Okna i dveře vyrábí ve velkém na nejmodernějších CNC strojích, jež lze v České republice vidět, každý den ve dvou směnách. Denní kapacitu mají cca 600 jednotek. Dalším aspektem, jež přispívá k realizaci programu levné výroby dveří, je výběr materiálu. Společnost Oknoplastik vyrábí levné interiérové dveře z voštiny.

Jedná se o papírovou výplň potaženou laminátem nebo fólií. Dveře jsou levné a navíc lehké. Samozřejmě, že nemají ideální izolační vlastnosti a neslouží jako 100% protihluková ochrana, ale to se ani u interiérových dveří nežádá. Díky použití automatických moderních strojů, které vyrábějí rychle a levně a unikátní technologii, jsou dveře levné a hezké, a to stačí.

Co najdete v nabídce společnosti Oknoplastik?

Výrobní program Oknoplastik samozřejmě nestojí na ekonomickém programu interiérových dveří. Nejžádanějším výrobkem, který je vlajkovou lodí firmy, jsou špičková plastová okna, která mají tu nejvyšší kvalitu. Okna jsou vyráběna v České republice, a to vždy přesně na míru. Základ oken tvoří velmi kvalitní německé profily SALAMANDER, společně s kováním SIEGENIA-AUBI, též německé výroby. Plastová okna Oknoplastik jsou osazena kvalitními dvojskly nebo i trojskly a mikroventilace je instalována standardně ZDARMA.

Jestli vás zaujaly výrobky společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.