Člověk nemusí být zrovna myslivec, aby ho dokázaly fascinovat trofeje zvířat. My jsme však pro dnešek zvolili humánnější cestu, a nabídneme vám takové dekorace, které rozhodně nestáli život žádné zvíře. Přesvědčte se na vlastní oči sami, že jelení trofej se může velmi snadno stát atraktivní dekorací.

jelen
Zdroj: home-designing.com

Objevte kouzlo zvířecí říše

Říše zvířat je jistě okouzlující sama o sobě, ale někomu se z pochopitelných důvodů příčí vystavovat doma vycpaná zvířata. Proto dávají raději přednost napodobeninám trofejí z různých materiálů. Skvělé je na nich to, že jsou mnohem flexibilnější, co se barevného provedení týče. Není tedy rozhodně žádným problémem opatřit si takovou trofej, která bude do interiéru skvěle zapadat. Nejčastěji se můžete setkat s trofejemi z porcelánu, platu, sádry a podobně.

jelen

Jelen u vás doma

Jelen má symetrické tvary, a právě proto je jeho silueta tak oblíbená. Kromě světa interiérového designu ji můžete také často vídat na oblečení, povlečení či osuškách. Všechno to jsou ale jen obrázky jelena, jeho trofej je však mnohem atraktivnější, takže pokud nevíte, čím svůj interiér oživit, můžete zvolit některou z dekorací, jenž najdete na fotografiích v tomto článku. Málokdo totiž dokáže odolat atraktivnímu ztvárnění lesní zvěře v interiéru a to navíc způsobem, proti kterému nemohou nic namítat ani ochránci zvířat. Pořiďte si i vy kus divočiny k sobě do interiéru.

jelen

jelen

jelen

jelen

jelen

jelen

jelen

jelen
Zdroj: home-designing.com