Jste developerská společnost? Řešíte případnou správu objektu? Chystáte se investovat do bytového komplexu a hledáte spolehlivého správce? Nechte si poradit od odborníků.

V PPM a.s. máme dlouholeté zkušenosti s komplexní správou budov včetně novostaveb. Mezi naše klienty patří například společnosti jako FINEP, Star Group, Crestyl, BM Develop, BPD Development, Kuchař & Thein a další developerské firmy.

Ověřené služby na míru

Poskytujeme kompletní služby na míru každého klienta. Standardně spolupracujeme se sdružením vlastníků (SV), ale i s majiteli jednotlivých bytů a dalších nemovitostí. Zajišťujeme například profesionální předsednictví a správu SVJ. Zbavíme vás tak povinností spojených s volbou členů sdružení a zároveň převezmeme veškerou zodpovědnost a závazky, které se k této funkci pojí. V případě vzniklých škod vám nabídneme pojistné plnění až ve výši 20 miliónů Kč, což nás řadí mezi absolutní špičku na trhu.

Jste developer?

Jak už bylo řečeno, mezi naše klienty se řadí významné developerské firmy. Na základě dlouholeté spolupráce s různými společnostmi přesně známe jejich požadavky a potřeby. Díky tomu nabízíme komplexní služby na té nejvyšší úrovni. Například máme perfektně zvládnutý celý proces převzetí a následná komunikace s budoucími a nově formovanými SV je pro nás již běžná věc.

Působíme v Praze i v širokém okolí

Jsme předním poskytovatelem služeb spojených se správou nemovitostí v Praze, ale i jejím širokém okolí. Společnost spravuje přes 9 000 bytových jednotek ve většině lokalit hlavního města a přilehlém okolí. PPM však působí i na více místech mimo Prahu. Například ve Špindlerově mlýně nebo dalších lokalitách po celé České republice. Získali jsme také uznávaný certifikát ISO 9001:2008 v oblasti správy a údržby bytových i nebytových prostor. Také díky tomu jsme navázali spolupráci s množstvím dalších partnerů jako je FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Safichem Group nebo Pražská energetika, a.s..

Pokud vážně uvažujete o investici do bytových či nebytových prostor, je moudré využít spolupráci s odborníky. Nahlédněte do komplexních služeb a ceníku. V případě zájmu nás pak neváhejte kontaktovat a domluvit si například osobní setkání.