Jste hraví a máte rádi originální věci? A co takhle nábytek, který je složen ze dřeva a gumy? Že jste o něm ještě neslyšeli? Tak to musíme dnešním článkem rychle napravit. Tuto designovou kolekci si totiž rozhodně nesmíte nechat ujít.

nábytek
Zdroj:freshome.com

To nejlepší pro dokonalé pohodlí

Chcete se usadit opravdu pohodlně? Pak byste měli vyzkoušet velmi netradiční způsob posezení, který je vyhotoven kombinací dřeva a černé gumy. Ta se postará o dokonalou pružnost a lehkost výsledného výrobku, který bude jistě slušet každému modernímu interiéru. Působí totiž poněkud rustikálním dojmem, což je jen ze stylu, které jsou v současné době v oblasti interiérového designu nejvíce v kurzu. Tuto zvláštní židli si navíc můžete pohodlně přizpůsobit podle sebe a to díky tomu, že se skládá ze dvou oddělených dílů, které můžete umístit v libovolné vzdálenosti. Tím ale výčet netradičního nábytku zdaleka nekončí.

nábytek

Aby knihy nepadaly

Dalším kouskem do sbírky jedinečného nábytku může být i knihovna, která je stejně jako předchozí výrobek zhotovena pouze za využití dřeva a gumy. V tomto případě však guma má skvělou funkci oddělovače jednotlivých knih či dvd disků. Už se vám nestane, že by při vytažení jedné knížky popadala celá řada dalších. Díky promyšlenému systému ukládání v této kolekci tak získáte nejen skvělý doplněk, ale i praktického pomocníka.

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek
Zdroj:freshome.com