Jste unaveni z podpory nadnárodních podniků, které prodávají, jako kdyby vše odlily v jedné formičce na bábovku? Jste vzteky bez sebe, když namísto nové postele musíte řešit dlouhou řádku reklamací, hádat se s operátory, kterým je váš problém naprosto ukradený? Nahlédněte!

nábytek - postele
Zdroj: spime.cz, dubová postel z masivu – Ontario

Existuje snadná pomoc nebo spíše rada. Nenakupujte u nadnárodních podniků, hledejte české firmy, které jsou vstřícnější už jen proto, že se chtějí udržet na trhu. Jejich výrobky jsou kvalitnější, protože se chtějí udržet na trhu.

Rodinná firma

Poctivá česká práce, která vydrží desítky let, aniž by jí dotkl zub času. Poctivá česká práce, která je zárukou kvality. Ne nadarmo se říká, že Češi mají zlaté ručičky. Práci, kterou Čech s láskou odvede, odvede pro potěšení z funkčnosti, z toho, že výrobek bude sloužit, nikoliv permanentně dosluhovat. Česká rodinná firma se vrhla na výrobu postelí, jistě chvályhodný počin. Spát a jíst se bude pořád, na tom vývoj nic nezmění, i kdyby se na hlavu stavěl. K mání jsou různé postele. Nejoblíbenější jsou masivní postele. Pokud si nedokážete představit, co pojem masivní postel znamená, je to taková ta bytelná, pevná a nezdolná. Masivní postel je křik doby kamenné, která si k pevnosti svého pojmenování vzala flanelové podušky a zavrtala se ke spánku.

nábytek - postele
Zdroj: spime.cz, postel s bočním úložným prostorem

Úložný prostor

Častým problémem jsou peřiny a polštáře přes den. Ustlané na posteli nevypadají moc pěkně a doma bychom to měli mít co nejkrásnější. Proto se v poslední době čím dál víc vyhledávají postele s úložným prostorem. Praktické postele, které vám dají v pohodlí se vyspat a po ranním protažení probouzejících se svalů spolykají lůžkoviny, jako by jich nikdy nebylo. Elegantní řešení pro lidi, kteří mají rádi v domácnosti skutečně útulno a uklizeno. Večerní zívání je poté zažehnáno vyndáním lůžkovin z útrob úložného prostoru a zívaní může přejít plynule ve snění.

nábytek - postele
Zdroj: spime.cz, buková postel z masivu – GITA

Žádná dřevotříska

Zapomeňte na dřevotřísku tovární výroby. Všechny postele v nabídce webu spíme.cz jsou z poctivého dřeva. Žádné náhražky, v žádném případě postel z dřevěného odpadu. Dřevěné postele, poctivá práce českých rukou, které dovedou ospalé do říše snů, kde nebude místo pro noční můry. Je potřeba podporovat domácí firmy. Důvod je jednoduchý. Pokud odsud odejde um, odejde odsud i život. Nelze jen v předklonu přijímat kazové výrobky mamutích podniků, hledejme kvalitu, který vydrží, která je nalita láskou k vlastnímu řemeslu. Obzvláště u životně důležitých řemesel je potřeba zachovat si národní vědění. Neztrácet národní tradice a hledět si jich, jako vlastních dětí.

nábytek - postele
Zdroj: spime.cz, postel Stone

nábytek - postele
Zdroj: spime.cz, postel Calabria

nábytek - postele
Zdroj: spime.cz, postel Capri