Už vás nudí klasické květináče, od kterých nemůžete očekávat nic originálního? Pak pro vás máme zajímavý nápad na květináče, se kterými se rozhodně nudit nebudete. Popusťte uzdu své fantazii a vyzdobte si květináče podle svého.

květináče
Zdroj: http://freshome.com

Představme si Bonkei

Metoda, která se pro tento styl designových květináčů používá, má své kořeny v japonském umění Bonkei. To je založeno na trojrozměrném zobrazení krajiny v miniaturním provedení a to s pomocí přírodních materiálů, jako je například dřevo, kamení, tráva, písek a podobně. K dekorování se také používají i miniatury lidí a zvířat, kterými už jen skvěle dokreslíte atmosféru svého květináče. Výjimečné nejsou ani zmenšeniny různých staveb. Vyhrát si tak můžete skutečně se vším.

květináče

Proč se vám tyto květináče budou určitě líbit

Tím prvním, co vás na květináčích stylu Bonkei zaujme, je bezesporu jejich podoba, která až nápadně připomíná budovu. Volné plochy, které jsou určené pro položení rostlin a jiné zeleně, využijete i jako místo pro uložení různých miniatur. Fantazii se meze nekladou, a proto si můžete vytvořit vlastní návrh, podle kterého budete květináč dekorovat. Získáte tak jedinečný kousek, který nikdo jiný ve svém interiéru mít určitě nebude. Vyberte si vhodně tvarovaný květináč a pusťte se do dekorační hry, která vád hned tak neomrzí, a kterou můžete libovolně po čase obměňovat.

květináče

květináče

květináče

květináče

květináče
Zdroj: http://freshome.com