Má vaše dítko problémy s usínáním? Mnoho rodičů trápí dětská nespavost, která se objevuje zejména v momentě, kdy se dítě má naučit spávat v pokoji samo. Existuje však produkt, který dokáže vyřešit, či alespoň napomoci řešení tohoto svízelného problému. Je jím dětský LED obraz.

LED obraz - Houpací síť
Foto: obrazyled.cz

Co jsou to LED obrazy

LED obrazy jsou moderní obrazy, které se však od běžných obrazů liší tím, že jsou podsvícené. Právě podsvícení dodává obrazům originální atmosféru. Podsvícení zajišťují LED diody, které jsou velmi úsporné – oproti běžným žárovkám spotřebují 10krát méně energie! Jejich instalace je velmi snadná. Všechny obrazy obsahují kovovou úchytku pro pověšení na zeď. Zapojit je lze buď klasicky do zásuvky, nebo je možné je napojit na elektrický obvod. K obrazu je možné si dokoupit malý ovladač pro ještě komfortnější ovládání, tedy zapínání, vypínání i regulaci intenzity světla.

Dekorace dětského pokoje s pomocí LED obrazu
Foto: obrazyled.cz

Proč právě pro děti

V naší nabídce je řada originálních motivů – oblíbené jsou motivy přírody či zvířat. Obzvláště působivé jsou např. fotky nočních velkoměst, na kterých podsvícení vynikne snad nejvíc. V případě dětských motivů se však nejedná pouze o stylovou dětskou dekoraci do pokoje ., ale také o praktičnost. Jak těžké je pro malé i větší dítě usnout bez maminky ví kdejaký rodič. Děti se bojí samoty, ale především má mnoho dětí (a někdy i dospělých ) podvědomý strach ze tmy. LED obraz je v tomto případě ideální řešením. Přes den se jedná o běžný obraz s oblíbeným dětským motivem, přes noc se však promění ve svítivou lampičku. Svítící pohádkový kamarád dodá vašemu dítku pocit bezpečí, který při usínání potřebuje, a zároveň dojem, že neusíná v úplně tmě. Jak již bylo zmíněno výše, intenzitu světla lze ztlumit na absolutní minimum tak, aby dítě nerušilo ve spánku, ale zároveň nebyla v pokoji absolutní tma. Díky extrémní úspornosti LED technologie se navíc nemusíte obávat vysokých účtu za elektřinu.

Obraz princezna Disney
Foto: obrazyled.cz

Princezna, autíčko i Medvídek Pú

V naší nabídce je hned několik motivů z pohádek. U holčiček jsou oblíbené zejména princezny z Disneyovských pohádek, ať už je to Popelka či Sněhurka. Pro kluky jsou určeny motivy z animované pohádky „Auta“. Mezi nabízenými motivy pak nesmí chybět snad všemi oblíbený „medový“ hrdina Medvídek Pú. Pokud se vašemu dítěti nelíbí ani jeden z nabízených motivů, je možné zaslat jakýkoliv motiv, ze kterého my pak následně vyrobíme LED obraz přesně podle vašich představ. Momentálně máme v nabídce přes 20 dětských motivů a více než 60 motivů obrazů na stěnu.

Obraz pro děti - Cars Disney
Foto: obrazyled.cz

Dětské motivy jsou nabízeny ve dvou velikostech – 25×25 cm a 45×45 cm. Cena menšího obrazu je 789,-, cena větších modelů je 1339,-.