Populární stavebnici LEGO můžeme nalézt snad v každé domácnosti, ve které žijí děti. Tato stále velmi oblíbená skládací hra si získala již několik generací dětí a své oblibě se jistě bude těšit ještě desítky let. Není tedy ani překvapením, že se kostky LEGO staly inspirací pro mnoho bytových designérů. Tak světlo světa spatřila například kolekce nábytku pro děti s motivy stavebnice LEGO.

nábytek
Zdroj: http://freshome.com/

Jednoduché, barevné, hravé

Stejně jako je tomu u samotné stavebnice, i dětský nábytek v tomto stylu nabízí pestré barvy a kombinace různých velikostí jednotlivých dílků. Ty se tak mohou stát doplňkem dětského lůžka či úložných prostorů. Hravé prvky nábytku by měly být neodmyslitelnou součástí každého dětského pokoje a kolekce nábytku LEGO je jedním z nejatraktivnějším řešení, pro která se můžete rozhodnout.

nábytek

Oblečení a hračky v kostce

Chybět v dětském pokoji pochopitelně nesmí úložné prostory. Ty z kolekce dětského nábytku LEGO jsou navíc nápadité a originální. Dítě si tak uložení svých věcí může dobře zapamatovat podle stavebnicového dílku a jeho provedení. Různé tvary, barvy a rozložení kostek tvoří základ veselého a atraktivního interiéru dětského pokoje. Vaše dítě se v něm tak bude cítit velmi příjemně. Vždyť kdo by nechtěl mít svou oblíbenou stavebnici stále na očích? Kolekce dětského nábytku LEGO je moderním řešením pro každý interiér.

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek
Zdroj: http://freshome.com/