Pokud byste se zeptali, jaké barvy jsou v interiérovém designu v současné době nejpopulárnější, většina by vám odpověděla, že jsou to barvy černá a bílá. Zatímco v bílé barvě jsme si představili už mnoho interiérů, a to zejména díky hojné oblibě skandinávského stylu, černá barva zůstávala poměrně v pozadí. Dnes tomu tak ale rozhodně nebude. Navštivte společně s námi dokonalý interiér v černé barvě.

černý interiér
Zdroj: home-designing.com

Proč právě černá

Z černé barvy má mnoho lidí stále obavy, ale ty jsou pochopitelně zbytečné. Tato barva působí luxusně, a proto ji v oblibě mají zejména majitelé luxusních vil, kde není třeba brát ohledy na to, že černá barva opticky zmenšuje prostor. Na druhou stranu ale dává vyniknout dekoracím v bílé a zlaté barvě, takže je na vás, jak moc si libujete v luxusu, a co vše chcete svým návštěvám vystavit na obdiv.

černý interiér

Nebojte se jí to černé

Zapomeňte na předsudky ohledně černé barvy, které v sobě bohužel stále plno lidí uchovává, a zakomponujte ji do svého interiéru. Opravdu nebude působit nikterak temně a strašidelně, jen to chce pohrát si s kontrastními barvami a kvalitním osvětlením. To vše bude dohromady tvořit naprosto jedinečný interiér, který každého zaujme. Lidé si už zvykli na klasicky bílé stěny a černá pro ně bude tedy příjemnou a patrně zpočátku také poměrně šokující změnou. Pustíte se do ní s chutí i vy?

černý interiér

černý interiér

černý interiér

černý interiér

černý interiér

černý interiér

černý interiér
Zdroj: home-designing.com