Patříte mezi cílevědomé kariéristky, které jsou sice pyšné na svou ratolest, ale prioritou je pro ně zabezpečení rodiny? Potom se možná i divíte, proč vaše děti zbožňují mužskou ruku v domácnosti a chvilky s tatínkem? Asi to bude tím, že tatínkové nejsou často tak přecitlivělí jako maminky a ne s každou bolístkou jedou hned na pohotovost.

táta na mateřské
Zdroj, foto: E.Cocho

Co dělají mámy špatně?

Maminky, nemusíte se bát, že jakmile vytáhnete paty z bytu, váš muž podpálí kuchyň a ztratí dítko během nakupování. Tátové mají stejně zodpovědný přístup jako maminky, děti dokážou rozmazlovat i držet pevně na uzdě. Dokážou dětem navíc připravit vzrušující program, díky kterým si je děti zamilují. Možná právě proto jsou děti poslušnější a těší se na odměnu, kterou pro ně zábavní tatínkové připraví. Chcete-li být taky tak originální, neváhejte se podívat na webové stránky určené pro všechny rodiče. Najdete tam spoustu rad, tipů a nových her nejen pro vaše ratolesti. Buďte skvělí rodiče, kteří jsou svědomití ve výchově a také dokáží připravit vtipné hry a úkoly. Vaše děti se budou těšit na společné chvilky.

Co dělat o víkendu

Pokud maminky pracují na směny nebo o víkendech, musí si tatínkové na mateřské vymyslet vlastní program pro děti. Podívejte se, jaké hřiště najdete v okolí svého bydliště, projděte si seznam mateřských školek a nezapomeňte kouknout, co se chystá ve vašem městě. Ne nadarmo se říká, že jsou děti naše budoucnost a vyplatí se do nich investovat. Začíná to přebalováním a kojením a končí to vzdělaným člověkem s inteligentním přístupem. Buďte i vy hrdí rodičové, neodkládejte péči o své batole!