Hlavní město naší republiky láká nejen turisty, ale i osoby, které zde hledají práci. Řada z nich by si tu ráda pořídila svůj vlastní byt, ale současná nabídka nemovitostí je tak vysoká, že je skutečně obtížné v ní najít skutečně kvalitní a moderní byty.

Kejřův park
Zdroj: bytyprodejpraha.cz, Kejřův park

Chcete bydlet v Praze?

Pokud patříte k těm, kteří hledají nové bydlení v Praze, měli byste se pozorně porozhlédnout po aktuální nabídce volných bytů. Reality v Praze jsou opravdu na vysoké úrovni a není tedy problém sehnat standardní bydlení ani luxusní sídlo s exkluzivní výbavou. Nejdůležitější je mít jasno v tom, jaký typ bydlení vlastně hledáte. Někteří dají přednost centru města, kde to žije, jiní naopak vyhledávají klidná a odlehlá pražská předměstí, kde se mohou věnovat odpočinku a relaxaci. Jedním z rozhodujících faktorů při výběru bytu jsou také požadavky na umístnění. V dosahu bytu by mělo být nějaké sportovní či zábavní centrum, obchody a restaurace. Rodiny s dětmi zase jistě uvítají dětská hřiště a parky, kam je možné jít na procházku.

Luxusní byty nabízí veškerý komfort

Byty v Praze můžete sehnat i v tom nejluxusnějším provedení. Většinou se nachází v komplexu budov na soukromém pozemku, kde bezpečnost obyvatel zajišťuje recepce s nepřetržitým provozem. Samozřejmostí u takových sídel jsou podzemní garáže a rozlehlé terasy. Jen Praze najdete stovky bytů, které navíc poskytují skvělé výhledy do okolí. Všechny novostavby jsou snadno dostupné autem i městskou hromadnou dopravou. Spolehnout se také můžete na precizní provedení stavby a základní vybavení, včetně moderních Euro oken a kvalitních obkladů. Výše popsanými vlastnostmi se mohou pyšnit zejména projekty developerských společností. Vy však máte možnost výběru i bytů mimo jejich kompetenci, jejichž výhoda spočívá v originalitě a jedinečnosti každého z nich.

Jak nový byt financovat

Většina developerských společností a realitních kanceláří vám sama doporučí nejvhodnější možný způsob, kterým lze nový byt financovat. Nejčastějším způsobem jsou pochopitelně tradiční hypotéky, díky kterým se můžete do nově pořízeného bytu nastěhovat v co nejkratší době od podepsání smlouvy.

Byty na prodej po celé Praze

Je-li vaše situace opačná a vy naopak chcete byt v Praze prodat, obraťte se na některou z realitních kanceláří, která všechny potřebné podklady vyřídí za vás a vyhledá vám vhodného kupce.

Současná nabídka pražských bytů je opravdu velmi rozmanitá a vybrat by si z ní dokázal každý. Ať už byt kupujete nebo prodáváte, můžete si být jisti, že realitní kancelář vám ve vašem rozhodování jistě velmi ráda pomůže. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasické levnější bydlení nebo luxusní rezidenci, jelikož reality v Praze jsou žádané v mnoha variantách.

Praha 8, V Mezihoří 2
Zdroj: bytyprodejpraha.cz, Praha 8, V Mezihoří 2

Praha 5, Britská čtvrť - Západní Město
Zdroj: bytyprodejpraha.cz, Praha 5, Britská čtvrť – Západní Město

Praha 5, Britská čtvrť - Západní Město
Zdroj: bytyprodejpraha.cz, Praha – Holešovice