Hledáte dětské pestrobarevné povlečení? Dali jsme pro vás dohromady několik tipů. Nahlédněte!

dětské povlečení
Foto: domacipohoda.cz, povlečení Happy Birthday (690 Kč)

Dětské vnímání barev je oproti dospělému člověku diametrálně rozdílné. To je ostatně důvodem, proč většina věcí pro děti obsahuje progresivní barvy. Nevybírejte dětem povlečení podle vašeho vkusu, ale podle toho, co se bude líbit vaším ratolestem.

Dbejte na kvalitní materiál

Vybírejte povlečení pokud možno jen z přírodních materiálů, vyhnete se možným alergickým reakcím. Dětská pokožná je nejen citlivá, ale vaše děti se v povlečení s přírodními materiály budou cítit nadmíru komfortně.

dětské povlečení
Foto: domacipohoda.cz, povlečení Angry Birds (540 Kč)

Povlečení Angry Birds

Doby Macha a Šebestové jsou pryč, jsou tu Angry Birds! Původně počítačová hra vyvinutá finskou společností se stala celosvětovým fenoménem, jehož motivy můžeme nalézt nejen na povlečení, ale také na osuškách, županech a mnoha dalších předmětech. Povlečení Angry Birds je vhodné jak pro chlapce, tak pro dívky.

dětské povlečení Monster Hign
Foto: domacipohoda.cz, povlečení Monster High (530 Kč)

Povlečení Monster High

Kdo má doma děti především dívčího pohlaví, ví, že Monster High je seriál o nejúžasnějších monstrech světa chodící na střední školu Monster High. Škola funguje oproti nám, smrtelníkům, pouze v noci. Správná monstra přes den přeci spí! Je u vás doma tato škola také oblíbená? Pořiďte svým dětem stylové povlečení Monster High!

dětské povlečení Hello Kitty
Foto: domacipohoda.cz, povlečení Hello Kitty (690 Kč)

Povlečení hello kitty

Tip na povlečení Hello Kitty je snad nejznámější v řadách prací povinných. Bílé kotě s růžovými doplňky je oblíbené jak pro děvčátka předškolního i školního věku, základní školou nekonče.

Kde nakupovat

Veškeré tipy jsme pro vás čerpali z e-shopu www.domacipohoda.cz. Pod každou fotografií jsou uvedeny odkazy včetně cen uváděných fotografií, kde zboží naleznete. E-shop se zaměřuje na dodávku kvalitního oblečení a veškerý sortiment mají skladem a objednané zboží tak máte obratem doma. Proč tedy nepotěšit své děti ještě dnes!