Pokud často pracujete s počítačem, patrně budete chtít co nejpraktičtější kancelářský stůl. Náš dnešní příspěvek vám ukáže ty nejnápaditější, které vám pomohou výrazně usnadnit práci díky tomu jako skvěle jsou praktické a pohodlné. Podívejte se na multifunkční kancelářské stolky, které si vás získají.

stolky
Zdroj: home-designing.com

Vše musí být po ruce

Při práci na počítači potřebujete hlavně dostatek volného prostoru na pracovní ploše. Musí se vám sem pohodlně vejít nejen klávesnice a počítačová myš, ale také podložky na ruce, díky kterým při časté práci na počítači předejdete vzniku karpálních tunelů. Zapomenout nesmíte ani na kvalitní osvětlení, které by mělo být umístěno tak, aby neoslňovalo monitor počítače, ale aby důkladně osvítilo klávesnici a okolní pracovní plochu, kde si například píšete poznámky a podobně. Abyste ale měli po ruce i ostatní potřebné doplňky, budete potřebovat zasouvací poličku, aby vám předměty zbytečně nezabíraly místo na desce stolu.

stolky

Který stůl vybrat

Ačkoliv je současná nabídka na trhu velmi pestrá, může se stát, že vám nebude vyhovovat, tak jak by měla. Rada je jednoduchá – kancelářský stolek si můžete nechat vyhotovit na míru. Stačí uvést své požadavky na rozměry, počet zásuvek a drobných detailů, které byste rádi na svém stole dotáhli k dokonalosti a můžete se těšit ze zcela originálního kancelářského stolku, která rozhodně nikdo jiný mít nebude.

stolky

stolky

stolky

stolky

stolky

stolky

stolky
Zdroj: home-designing.com