Letní deště mají sice své kouzlo, pro které je mnohdy obdivujeme, avšak nezřídka nám přináší i řadu starostí. Jednou z těch nejpodstatnějších je správný odvod vody ze střechy domu. Nalézt optimální řešení pro tuto situaci není obtížné, pokud víte, kam se obrátit. Moderní okapové systémy nabízí v současné době komplexní řešení pro každou střechu. Pořídíte si je i vy?

okapový systém
Zdroj: satjam.cz

Okapový systém si s deštěm poradí

Hledáte vhodný způsob odvodňování své střechy? Pak pro vás bude okapový systém správnou volbou. Jedná se o velmi jednoduchý a cenově přijatelný způsob, jak odvádět vodu ze střechy. Společnost SATJAM, s.r.o. ve své nabídce poskytuje rovnou celý okapový systém, který je díky své flexibilitě vhodný na různě tvarované střechy. Navíc okapový systém Niagara disponuje speciální povrchovou úpravou, která ho chrání před povětrnostními vlivy či mechanickým poškozením. Mnoho druhů barev, ve kterých je tento okapový systém nabízen, je už jen výhodou pro ty z vás, kteří dbají na detaily a chtějí mít exteriér svého domu skvěle sladěný. S mnoha barevnými odstíny, které jsou vám pro výběr k dispozici, to bude hračka.

okap

Vysoká dimenze žlabů a více velikostí

Výhodou uvedeného okapového systému je zejména jeho speciální a důmyslné provedení. Dimenze žlabů je vyšší, než tomu často bývá u jiných výrobců, což vám zajistí spolehlivý odvod vody ze střechy i během přívalových srážek. Žlaby lze sehnat ve dvou velikostech a to buď o průměru 125 nebo 150 milimetrů. Nejste-li si jisti, pro jakou variantu byste se měli rozhodnout, není nic jednoduššího, než obrátit se na pracovníky firmy, kteří vám velmi rádi poradí. O tom, že bude vaše střecha v dobrých rukou, svědčí i skutečnost, že se střešní krytiny SATJAM mohou od roku 2004 pyšnit oceněním kvality Czech Made.

okapový systém

Pestrá nabídka komponent

Okapy Satjam kromě snadné montáže a spolehlivosti při používání poskytují skutečně mnoho doplňků, které si každý zákazník může libovolně přikoupit. Ať už potřebujete odskok do svodu, spojku žlabu nebo výtokové koleno – to vše a ještě mnohem více si můžete k okapovému systému Niagara zakoupit. Množství komponent je zárukou správného usazení vašeho nového okapu a tím tak i jeho spolehlivosti. Nosné prvky okapů byly navrženy tak, aby si dokázaly poradit i s extrémním zatížením, kterému mohou být často vystaveny. Nelamte si hlavu se složitými způsoby, jak odvádět vodu ze střechy. Optimálnější řešení než jsou okapové systémy Niagara naleznete jen stěží. Využijte tak možnosti tohoto způsobu odvodňování co nejdříve, ať jste nejen na letní deště připraveni včas. Montáž tohoto okapu je snadná a nemusíte z ní mít žádné obavy. Poskytněte své střeše to nejlepší a nejkvalitnější za přijatelnou cenu.

okap