Ve světě nábytku jsme snad už viděli všechno, ale designové kousky nábytku, které připomínají různá jídla a pochutiny tu opravdu ještě nebyly. Nyní na ně přišla řada, protože se jedná o opravdu zajímavý nábytek, který je doslova „k sežrání“.

nábytek
Zdroj: digsdigs.com

Lehněte si na čokoládu

Příjemný pocit vám jistě navodí například takové netradiční posezení na čokoládovém dortu s krémem nebo na trojúhelníku oblíbené salámové pizzy. Ne, opravdu jsme nenavštívili žádnou prodejnu s dobrotami, ale nábytkářskou dílnu, kde podobné skvosty vznikají. Nábytek ve tvaru oblíbeného jídla je skvělý způsob, jak váš interiér snadno učinit veselým. Nábytek v tomto stylu je vhodný nejen do dětského pokoje, ale zkrátka všude tam, kde chcete tak trochu bláznivý design. Křeslo v podobě hamburgeru vaše návštěvy jistě zaujme na první pohled.

nábytek

Posaďte se, prosím

Většina nábytku ve tvaru jídel je vyrobena opravdu velmi věrohodně. Pokud tedy hledáte například dárek pro svého kolegu, který si rád pochutná čokoládě nebo dortu, bude to skvělý tip na dárek. Atraktivní nábytek by měl být absolutní nutností v každém interiéru, jehož majitelé rádi své návštěvy překvapují. Posezení v podobě tabulky čokolády, kousku dortu nebo melounu je zkrátka neokoukané a rozhodně vás hned tak neomrzí. Zakousněte se i vy do světa lahodných chutí prostřednictvím unikátního nábytku.

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek
Zdroj: digsdigs.com