Jistě už vás někdy napadlo, jak by vypadala vaše koupelna vašich snů, kdybyste měli neomezené možnosti si takovou pořídit. Co by v ní nemělo chybět? Velké okno s výhledem do krajiny, luxusní lustr a pohodlná vana? Nahlédněte společně s námi do několika senzačních koupelen, které si jistě zamilujete.

koupelna
Zdroj: decoist.com

Komfort, který si zasloužíte

A vezmeme to hezky od podlahy, kterou bychom v koupelně měli mít tvořenou z dlaždic. Ty nejen že vypadají luxusně, ale jsou především velmi praktické. Moderní vany už navíc mnohdy bývají v koupelnách zabudovány do stejných dlaždic, takže spolu perfektně ladí. K pohodlné vaně patří ale také příjemné prostředí, ve které si můžete vychutnat koupel. Oblíbená jsou velká okna, která slibují výhled do krajiny, na hladinu vody nebo například jen do zahrady plné zeleně. Všechny tyto faktory nám pomohou užít si pohodový relax.

koupelna

Když má být koupelna skutečně luxusní

Málokdy se v koupelnách můžeme setkat například s lustrem. To je však jedna ze známek luxusu, kterou si koupelny snů nemohou odpustit, a proto se není čemu divit, že právě lustry se stávají dominantou mnoha moderních koupelen. Patří k nim ale také například ozdobné rámy na zrcadla, které stejně jako lustry jen podtrhují jedinečnost a atraktivitu celé místnosti. Představy o koupelně snů se od sebe mohou u různých osob lišit, avšak základ je vždy stejný – příjemné prostředí pro klidnou koupel.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: decoist.com