Televize se staly neodmyslitelnou součást našich domovů, takže už při výběru nábytku do obývacího pokoje uvažujeme o tom, kde právě televize najde své místo. Některým ale televize v interiéru vadila, protože nevypadala atraktivně, a tak došlo na způsoby, jak televizi co nejšikovněji ukrýt, když ji právě nepoužíváte. A podívejte se sami, jaká elegantní uložení tak vznikla.

TV-Coverups-5
Zdroj: freshome.com

Představujeme TV CoverUp

Hned úvodem je ale třeba si představit metodu uložení ploché televize, které je tento článek věnován. Jmenuje se TV CoverUp a jde o zcela nový, jednoduchý a elegantní způsob, jak skrýt televizi před zraky návštěv, pokud ji zrovna nepotřebujete. Tuto možnost jistě ocení převážně majitelé rustikálně zařízených domů, kterým televize opravdu narušovala pojetí celého interiéru. Základní verze TV CoverUp zahrnuje mechanismus, který uzavírá televizi libovolné velikosti do úložného prostoru a to velmi šikovně. Na desku, za kterou bude televize ukryta, si můžete dát cokoliv – například obraz.

TV-Coverups-7

Vše pro váš komfort

TV CoverUp může být zapuštěn do stěny a je dodáván společně s dálkovým ovládáním, které zajistí vaše pohodlí vždy, když si budete chtít televizi pustit. Už si nemusíte dál lámat hlavu s tím, kde bud nejvhodnější uložit televizi, aby nikde nepřekážela a v případě nepoužívání nebyla zbytečně moc na očích. TV CoverUp je skvělým řešením, které rozhodně stojí za to vyzkoušet.

TV-Coverups-4TV-Coverups-3TV-Coverups-2Tv-Copverup
Zdroj: freshome.com