Dětský pokoj je místo, ve kterém se můžete při zařizování skutečně vyřádit. Zatímco v jiných místnostech v domě se většinou snažíte dodržovat pravidla vhodného kombinování barev, v dětském pokoji je naopak třeba využít barvy všechny, aby byl dostatečně pestrý a veselý. Podívejte se na několik šikovných nápadů, kterými dětskému pokoji dodáte šmrnc.

inspirace
Zdroj: home-designing.com

Využijte stěn

Děti nemají v oblibě prázdná místa, a proto ani v jejich pokoji by se neměla nacházet. Odstraňte je i ze stěn, které naopak můžete využít pro netradiční dekorace, výmalbu a zkrátka zařídit pokoj tak, jak vám radí vaše fantazie. Nedržte se ale zaběhnutých motivů a tvarů a pokuste se být více sví a originální. K dispozici máte velkou plochu, které můžete věnovat zajímavý barevný podklad a na něj pak zavěsit nebo jinak upevnit doplňkové interiérové dekorace, které si vaše děti zamilují.

inspirace

Chytré úložné prostory

Využít každé místo nemusí nutně znamenat nové dekorace. Volné prostory můžete využít také pro uložení věcí vašich dětí. zaplnit tak můžete prostor pod postelí i v atypickém prostoru a to tak, že si necháte vyrobit skříň na míru. Využívejte volného místa efektivně a užívejte se toho, jak útulný, veselý a hravý dětský pokoj se vám podařilo s trochou snahy na nápaditosti svým ratolestem vytvořit. Hrajte si s barvami, tvary a motivy a nechte se příjemně překvapit výsledkem.

inspirace

inspirace

inspirace

inspirace

inspirace

inspirace
Zdroj: home-designing.com