Nalézt na trhu atraktivní doplněk, který hned tak někdo jiný v interiéru nemá, se může zdát náročné. Pokud se však důkladně porozhlédnete po současné nabídce, zjistíte, že stále existují velmi originální nábytkové prvky. A jeden z nich si představíme i v našem dnešním článku, který je věnován praktickému nástěnnému stojanu.

stojan
Zdroj: http://freshome.com/

Prima doplněk do pokoje teenagera

Má váš potomek rád jízdu na skateboardu? Pak si jistě zamiluje i univerzální nástěnný stojan, na kterém si svůj skateboard bude moci hrdě vystavit. Tento stojan na trhu najdete pod označením Wall Ride a pochází z dílny moderního designového studia Zanocchi & Starke. Skateboard bude na tomto stojanu ozdobnou deskou do místnosti, takže se každý může pokochat jeho motivy. Tento chytrý způsob uložení navíc zabrání znečištění zdi od mnohdy ušpiněných skateboardových koleček.

stojan

Pověste skateboard na hřebík

A to doslova! Snadné uchycení stojanu, praktická police a doplňkové háčky – to vše jsou důvody, proč byste si tento nástěnný stojan měli pořídit i vy. Uložit na něj totiž můžete nejen skateboard, ale i další potřebné věci nebo jen dekorační předměty. Originálnější způsob, jak efektivně přinutit svého teenagera uklízet najdete jen stěží. Zkombinujte proto praktičnost s elegancí a originalitou a zakupte tento nástěnný stojan, který vám udržování pořádku velmi usnadní.

stojan

stojan

stojan

stojan

stojan

stojan

stojan
Zdroj: http://freshome.com/