Úklid domácnosti nepatří zrovna k oblíbeným činnostem, takže se není ani čemu divit, že se výrobci domácích spotřebičů zaměřili i na toto odvětví a zrodilo se tak několik praktických přístrojů, které lidem dokáží úklid výrazně usnadnit. Podívejte se s námi na to, o jaké přístroje se jedná a proč byste si je měli pořídit i vy.

robotický vysavač
Foto: roboticky-vysavac.cz, iRobot Braava 320

Jak na úklid bez námahy

Pokud jste už někdy přemýšleli o tom, jak si úklid domácnosti zjednodušit, jistě jste e setkali s doporučením několika šikovných pomocníků, kteří dovedou většinu úklidových prací vykonat za vás. Patří sem například robotický vysavač nebo robotický mop. Oba stroje fungují na jednoduchém principu a jejich ovládání zvládne skutečně každý. Stačí je zapnout a o úklid čisté podlahy máte postaráno. Nezáleží na tom, jaký typ podlahy doma máte. Moderní přístroje si poradí jak s plovoucími podlahami, tak dlažbou. Díky implementovaným čidlům navíc budete mít jistotu, že vám robotický vysavač nespadne ze schodů nebo nenarazí do nějaké překážky.

uklízecí robot
Foto: roboticky-vysavac.cz, iRobot Roomba 620

Vysávat nemusíte jen interiér

Ačkoliv nabídka tradičních vysavačů do interiérových prostor stále převažuje, setkat se můžete i s jinými typy, které využijete na vaší zahradě. Obzvlášť populární je robotický vysavač do bazénu, díky jehož jemnému filtru dokonale vyčistí dno vašeho bazénu, ať už je jakékoliv velikosti a tvaru. I v tomto případě se můžete spolehnout na snadné ovládání a údržbu stroje.

uklízecí robot
Foto: roboticky-vysavac.cz, bazénový vysavač Zodiac Baracuda PACER

Pro ty, co nad nákupem stále váhají

Pokud si nejste jisti, zda do robotického vysavače či jiného šikovného pomocníka pro domácnost investovat, můžete si jej zcela nezávazně vyzkoušet v jedné z našich prodejen. Zde si také můžete prohlédnout všechny typy jednotlivých přístrojů, včetně jejich parametrů a provedení. Ať už hledáte praktický vysavač na kobercové plochy nebo čisticí mop na dlažbu, u nás najdete to pravé. Máte-li obavy, zda se vám koupě nového robotického přístroje vyplatí, můžete se podívat na naši nabídku bazarového zboží, kde je k dostání několik produktů za velmi nízké ceny. Nyní vám již v cestě za usnadněním úklidu nestojí skutečně nic.